Zobacz pojedynczy post
stary 16-06-2009, 21:02   #1157
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

AoE Grind:
1. Arcane
Najsłabszy. Zbierasz ich biegając z Arcane Explosion. Następnie frost nova, odsuwasz się i spamujesz AE.
2. Fire
Średni. Jak w arcane, z taką różnicą, że jak masz cd to używasz Blast Wave i Dragon's Breath. Z elemental mastery (czyli przy DB i BW praktycznie zawsze jeden kryt wejdzie) się many tak nie spala.
3. Frost
Najlepszy. Blizzard z permafrostem i chilled to the bone robi straszne zło (teraz to 70% slow movement speeda. Kiedyś jak to było 85% to była to arcyrzeź). Bardzo mocno ich spowalniasz. Do tego permafrost - przymrażanie części postaci też swoje robi. Jak się rozbiegną to zbierasz ich z arcane explosion, frost nova i tyle. Do tego masz ice barrier razem z talentem shattered barrier - zbieranie mobów ci nie straszne. Ja sam czasami wymuszałem zniszczenie IB, aby mieć farmową frost novę i ich cisnąłem od nowa blizzardem.

AoE grinding zżera dużo many. Ale w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzisz na tym lepiej (znacyz mass kill i mb) niż na simple killowaniu.
Choć wiadomo - nie zawsze się da. Ale do solo levelowania też frost karci - 60% slow na frostbolcie+frostbite+deep freeze robią zuo
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem