Zobacz pojedynczy post
stary 15-07-2009, 08:15   #15
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Dlaczego wybrałem taki skład? Bo lubię tych zawodników. Fakt, możecie się nie zgadzać, ale to mój skład. Cecha wybrałem bo ma pewne miejsce w bramce Chelsea. Zastanawiałem się nad van der Sarem, ale podczas jego absencji nie wiadomo kto by go zastąpił. Vidić ma pewne miejsce. Z resztą tak samo jak Lescott, Carragher czy A. Cole. P. Neville to kapitan Evertonu, więc miejsce w składzie też ma. Pienaar może nie jest pewniakiem, ale warto to sprawdzić. Carrick to pewniak. Jenas też ma pewne miejsce w składzie Tottenhamu. Jeżeli chodzi o sam atak, to poszedłem za radą Anonimowego, który powiedział że jak jeden nie zagra, to drugi będzie musiał. A jako że The Villans mają trzech pewnych napastników, to wybrałem właśnie ich.

K.Jay
Bramkarzy też wybrałeś za moją radą

Swoją drogą - jest ktoś, to tak jak ja 1,5 roku temu (no, nie wiedziałem o tej grze od początku sezonu) wystawia średni skład, żeby rezerwowi też byli na poziomie? ^^
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem