Zobacz pojedynczy post
stary 04-08-2009, 23:20   #1267
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woyas Pokaż post
A druidem musze pakować w jakąś konkretną forme, czy sobie zmieniam zależnie od sytuacji w której jestem? Pytałem kolegi, ale stanowczo odradził mi druida i powiedział, że nie połape się co i jak i nie chciał zdradzić szczegółów przy czym, chyba chodziło mu o to, że dużo rzeczy na raz trzeba robić?
Zalezy co masz na mysli.
Talenty dla kota( melee dps) i misia(tank) sie praktyczynie pokrywaja. Ale reszta juz nie.
Do tego kot, misio, moonkin, drzewko, wymagaja innego sprzetu. Co prawda da sie np. uzywac sprzetu od drzewka w moonkinie i na odwrot. Oraz sprzetu misia bedac kotem badz tez na odwrot, ale z reguly to sie robi z koniecznosci.
Gralem druidem. I dosyc latwo sie nim level robilo. Czy polecam to nie wiem. Ale napewno przyjemnie sie nim gralo. A to mozna kotkiem pobiegac, a to misiem. Druidem mozesz poznac wszystkie aspekty gry. (melee dps, tank, ranged dps, healer) Graj kim chcesz, poczytaj troche na stronkach i wybierz sobie kogos. Pamietaj tez ze hunterow jest z reguly za duzo na serverach i maja trudniej o grupe/ miejsce w gildi/ raid spot itp.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 04-08-2009 o 23:22.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem