Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 23:00   #20
skavenger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008

Posty: 87
Domyślny

Moj ziomek tez kupil i jest okej wszystko, wydaje mi sie ze nie jest najlepiej kupowac od super sprzedawcy, poniewaz on albo ma wyzsze ceny jak i ma miliard pozytywnych komentarzy i nie patrzy na to czy zalapie 1 czy 2 negatywy bo nic to nie zmieni u niego, i tak ludzei beda kupowac, i pozostanie hajt dealerem.
Ja osobiscie uwazaj ze najlepiej kupowac od osob ktore sie dopiero rozwijaja, maja dobre opinie, 0 negatywow i -50 pozytywow. Czesto sa podpisy ze zalezy im na dobrych opiniach bo dopiero zaczeli a ciagna do super sprzedawcy. Czesto tez tacy pozbywaja sie byle czego, tak tez mozesz trafic na konto w dorej cenie.
tak wiec podsumowujac moim zdaniem najlepiej kupic od osoby
- ktora ma malo komentarzy
- i jest w Twoim miescie, mozesz sie ustawic, albo podjechac pod dom jego, jakby cos tak nie bylo to znasz jego dane ;] i mozna nastraszyc

o wlasnie, tak jak ja kupilem xboxa ;] doszedl do mnie ale byl uszkodzony (mial ten problem czerwonej diody- czesty problem) no i nastraszylem typa bo nie chcial zwrocic kasy, powiedzialem ze podjade do niego na 2 auta albo normlanie sie dogadamy, i typek wydygal chyba, akurat jechalem dla starego do biura w katowicach to podjechalem do niego sam, i beke z niego zlapalem jak wyszedl z takim jednostrzalowym kolega z psem amstaffem ;] ale kulturalnie sie dogadalismy chociaz widzialem ze jego ziomek stal w skupieniu z tylu i rozgladal sie w okolo. Taka historyjka krotka ;p ze mozna trafic na burakow, ale mysle ze wszystko sie da chociaz o marne 20 zl szkoda zachodu ;p

Ostatnio edytowany przez skavenger - 05-08-2009 o 23:09.
skavenger jest offline   Odpowiedz z Cytatem