Zobacz pojedynczy post
stary 06-08-2009, 07:20   #1248
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
A mnie denerwuje gloryfikowanie Mj i stawianie jej w innym świetle niż inne narkotyki.Chociażby takie lsd nie powoduje uzależnienia ani psychicznego ani fizycznego natomiast mj uzależnia psychicznie.
Dla mnie ćpunem jest każdy kto pije,pali,je.
Dla mnie mj to jeden wór razem z kokainą,lsd,heroiną,alkoholem i fajkami itp itd. Jedna szkodzą bardziej drugie mniej ale każdy dorosły powinien mieć do nich dostęp.
Litawor ladnie juz wytlumaczyl. Tak, mj, lsd fajki itd itp to narkotyki/uzywki (jak zwal tak zwal, wiadomo o co chodzi) ale mi chodzi o dokladniejszy podzial. Wcale nie twierdze ze mj jest z nich wszystkich najlepsza pod kazdym wzgledem bo tak jak podales chociazby lsd nie uzaleznia w ogole w czym jest lepsza od mj. Nie mozna po prostu traktowac wszystkich tych substancji jednakowo bo nie sa jednakowo szkodliwe dla czlowieka czy spoleczenstwa, co nie zmienia faktu ze sa tymi narkotykami co klasyfikuje je wszystkie w jednej grupie.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem