Temat: Ultras
Zobacz pojedynczy post
stary 08-08-2009, 10:02   #206
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $cyz0r Pokaż post
@: albercik
koles wes mnie nie rozwalaj masz 16 lat i odwalasz 3 osobowe mlyny to ty chyba mlyna nie widziales!!!!!!!!!!!!! u nas na derbach trojmiasta na mlyn chodzi po 2 tys osob wiec nie wypowiadaj sie!!!!!!!! jak chcesz byc kibolem to dorosnij smarku a nie cwaniaka na forum zgrywasz pewnie jakbym ci wjechal z partyzanta na twarz to by cie matka nie poznala kozaku


lece na impre elo
mowilem juz , te 3-15 osob to nie byl mlyn , tak sie tylko mowilo bo stalismy na trybunie gdzie pare lat temu stalo 120 osob , co jak na male miasto i 4 lige jest sporo. Kazdy klub ma swoje gorsze lata , nawet te najlepsze. Owszem zle zrobilem nazywajac to mlynem bo to byl smiech , ale wierny kibic przychodzi na mecze nawet jak sa te "3" osoby w miejscu ktore kocha. A Ultras to nie tylko 1 liga i 2 tysieczne mlyny , sa tez mniejsze ligi gdzie 100 osob to jest naprawde dobrze , szczerze ja takie bardziej lubie , jakos lepsza atmosfera ze wszystkich znasz itp. ale kto co lubi. Na forum nie zgrywam cwaniaka tylko wypowiadam sie na temat , a jak chcesz mi wjechac z partyzanta to zapraszam.

i uwierz mi ze na kazdym meczu gdzie widzialem obok siebie 5/6 osob ( na trubynie dawnego mlynu) zawsze przy gwizdku lecialo mi pare lez , do czego to doszlo. Kiedys na gwizdek zawsze spiewalismy i lecialy serpentyny czy cos. A wiek nie gra roli , ja chodze na mecze od 12 roku zycia (sam , kiedys z ojcem) i od stania z tylu i powtarzania paru piosenek doszedlem do tego ze prowadzilem juz doping parenascie razy , bylem na wyjazdach , pomagalem robic oprawy i znam wielu ludzi z innych miast(ULTRAS).
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-08-2009 o 10:08.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem