Temat: Wegetarianizm
Zobacz pojedynczy post
stary 09-10-2009, 00:02   #236
Kowek
Użytkownik Forum
 
Kowek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Wiek: 33

Posty: 73
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
jak dla mnie to tym Wege~(...) ludziom w dupach sie poprzewracało
Gratuluję inteligencji i oceniania człowieka po jego diecie!

Cytuj:
Jezeli przez dluzszy czas czlowiek nie dostaje bialek zwierzecych zaczynaja nie byc wytwarzane wazne hormony przez ktore np kobieta nie moze miec miesiaczki a jeszcze dlugotrwalsze moga powodowac do nieplodnosci zarowno dla kobiet jak i mezczyzn( mneij ruchliwe plemniki)
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA Właśnie wymyśliłeś nowy środek antykoncepcyjny dla dziewczyn - nie jedzenie mięsa! Przecież jeżeli kobieta nie ma miesiączki, to również nie może dojść do zapłodnienia. Chyba poproszę dziewczynę, aby zmieniła środek antykoncepcji! <koniec ironni>
W życiu głupszego czegoś nie słyszałem. Jak wytłumaczysz, więc, że wegetarianki są mamusiami? Poza tym wiele joginów np. z Indii są weganami lub wegetarianinami i również cieszą się potomstwem.

Cytuj:
Odpowiednia dieta wegetariańska (o ile włączy się w nią nabiał) może dostarczyć niezbędnych aminokwasów (bo o tym właśnie mówisz). Po prostu takie odżywianie wymaga większego wysiłku, bo trzeba pilnować, żeby dostarczać sobie potrzebnych składników pokarmowych.
BRAWO! W końcu jakaś mądra wypowiedź!
Cytuj:
Rośliny też żyją
Wyrwij marchewkę, a poderżnij gardło dla świni - co zostawi większy ślad w twojej psychice?

Nie chce mi się odpowiadać na większosć postów bo to nieinteligentny bełkot, ale pan z tym zatrzymaniem miesiączki mnie rozbawił nieźle.

Wypowiedź natomiast Litawor'a uważam za najlepszą... Jeżeli ma być zdrowo, to jest troszkę trudniej - ja na swojej diecie + siłownia nawet przybrałem na wadze (10 kg w pół roku), więc jestem bardzo z siebie zadowolony.

Btw. ktoś pytał czemu wegetarianie nie jedzą mięsa?
Są różne powody:
-dla większości jest to po prostu nieetyczne (ale nie znaczy to, że potępiają oni 'wszystkożerców')
-dla zdrowia

Pewnie wielu i tak będzie mówiło - co do drugiego pkt - że to bzdura z mięsem zdrowiej etc. Nie będę nikogo przekonywał, w końcu nikt prawdy nie zmieni. ;]
__________________
Gdyby cały świat był tak delikatny jak podmuch wiatru w moich dłoniach
Gdyby wszystkie dni nie były policzone dla tych,
Którzy chodzą bez celu po ulicy
Gdyby przestrzeń między nami nie była tak trwała jak to czuję
Nie byłoby smutnej piosenki

Ostatnio edytowany przez Kowek - 09-10-2009 o 00:41.
Kowek jest offline   Odpowiedz z Cytatem