Zobacz pojedynczy post
stary 10-10-2009, 01:55   #11
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krakoww Pokaż post
kolejny płatny program jak tibia cam tv i tak pewnie wiekszosc osob zostanie przy darmówce tibia live eh
Program nie jest platny. Tutaj sa opisane dokladnie opcje wersji bezlplatnej i platnej. Nie jest to Tibia Cam, tylko mozliwosc podgladu online aktualnie grajacej osoby w czasie rzeczywistym, to pierszy tego typu program i jeszcze nigdy czegos takiego nie bylo. http://tibiacast.com/pl/premium

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukaszekbb Pokaż post
Skąd w ogóle wytrzasnęliście to OnePay ??
Pacc na 30 dni ponad 50 zł
Dosłownie przed chwilą płaciłem kartą na tibia.com i wyszło 31,74 zł.
Ludzie jakie zdzierstwo, i to w czasach gdzie każdy praktycznie ma kartę płatniczą.
No ok, większość tu na forum może niema, ale mają rodzice a jaki problem się z nimi dogadać ?
Mylisz sie, bardzo niewiele osob dysponuje karta kredytowa. onePay to alternatywa, mozna tam kupic rozne produkty. Miedzy innymi Tibiacast Premium, bo to oficialny Polski dystrybutor. Nie wiem czy zaywazyles ale inne kraje nie maja mozliwosci kupna 1 miesieczne Tibiacast Premium, tylko na onePay. Tak poza tym mozna placic SMSami. Nie wiem czy ceny beda takie czy spadna, na razie sa takie. Co do Tibiacast radze sie zapoznac z programem bo jest bardzo fajny wspieramy go razem z TibiaBR. Tibiacast premium zakupione przez onepay jest dostarczane automatycznie i od razu.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline