Zobacz pojedynczy post
stary 18-10-2009, 13:18   #106
XooXoo
Guest
 

Posty: n/a
Dumny

Witam chciałbym wam przedstawić ciekawą stronę, dzięki której możecie zdobyć różne nagrody wkładając w to nie wielki wysiłek.

www.lockerz.com

Co to Lockerz?
Lockerz jest portalem społecznościowym mąjcym na zadanie zrzeszenie ludzi w jednym portalu gdzie będą mogli porozmawiać, zagrać w gry, posłuchać muzyki, oglądać filmiki a nawet wygrać nagrody!

Jaką mam pewność że to nie oszustwo?
Masz gwarancję że otrzymasz swoją nagrodę! Bo Lockerz jest prawdziwą firmą. Oraz jest finansowana przez Liberty Media, która jest jedną z największych firm medialnych w USA. A szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

Jakie nagrody mogę wygrać?
Nagród jest bardzo dużo! Począwszy od zwykłych przedmiotów takich jak: Buty, pierścionki, torebki, skutery, książki a nawet pistolety do paintballa. Także możesz wygrać gadzety elektroniczne, takie jak: Laptopy, telewizory, pendrivy, konsole do gier (PS3, XBOX), odtwarzacze muzyki (Ipody), odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe i gry.
Dodatkowo możesz sobie zamówić np. Prywatny koncert grupy muzycznej

Zdjęcie z rozpakowaną paczką od Lockerz:


Czy nagrody są wysyłane do Polski?
Aktualnie do Polski i innych krajów poza USA nie wysyłają, przyczyną jest to iż strona aktualnie jest w wersji beta i wszystko dostępne będzie w najbliższym czasie.
Nagrody do Europy będą wysyłane już 15/10/09 (15 października), więc mamy czas by nazbierać sobie trochę punktów.


Jak zdobyć te nagrody?

Nagrody dostaje się za punkty jakie zdobywa się za aktywność na portalu.

Punkty dostajesz za:
  • •logowanie się codziennie 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
    •odpowiadanie na pytania (dailes) 2 -10 PTZ (Z-Lister 4 - 20 PTZ)
    •zapraszanie znajomych 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
    •zagranie w grę na poczatku do 60 PTZ

Punkty resetują się z początkiem nowego roku. Chyba że będziemy mogli je przenieść na następny rok.

Co to jest ten Z-Lister?
Z-Lister jest ViP'em który zaprosił 20 osób lub więcej. Dostaje on podwojone punkty i ViP shopping czyli sklep dla ViP'ów.

Okres trwania ViP'a resetuje się z początkiem nowego roku.



Zarejestrować się na stronie można tylko po przez zaproszenie. Jeśli chcesz dołączyć do Lockerz.com wyślij mi swój email na [email protected] albo napisz do mnie na gg 3186070. Pisz nawet jak jestem niedostępny. W ciągu 1-2h na podany przez ciebie email przyjdzie zaproszenie.

Brakuje mi kilku zaproszeń do Z-lister (a od przyszłego miesiąca tylko Z-lister może zamawiać) więc jeśli nie masz jeszcze konta pomóż mi i zgłoś się do mnie. Będę ci bardzo wdzięczny

Zapraszam i życzę powodzenia w zbieraniu punktów !

Ostatnio edytowany przez XooXoo - 18-10-2009 o 13:20.
  Odpowiedz z Cytatem