Zobacz pojedynczy post
stary 19-11-2009, 14:49   #4219
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guti1902 Pokaż post
Siema. Mam zamiar grać na Elysi i w związku z tym chciałbym aby ktoś przybliżył sytuacje jaka panuje na tym serverze(jak traktowani są Polacy,czy obecnie jest jakiś war i ogólnie jak najwięcej info)
Z góry dziex
to ja sie wypowiem. Huj wie kto rzadzi, na pewno jacys szwedzi. Random noobow sie nie czepiaja zanim nie nadepniesz im na odcisk. Jak zaczynasz tutaj bez kolegow to kup sobie koniecznie pacca, i graj na pacc. Po faccu nie łaź, bo to jest robienie sobie wrogow i wsrod polakow i wsrod szwedów. Znajdz sobie jakies fajne malo uczeszczane expowisko i bij level tak zeby jak najmniej osob o tobie wiedzialo. I tak graj az do momentu az sie zakumplujesz z kims kto cie bedzie mogl troche chronic. Protecta nie kupuj bo to wyciaganie pieniedzy, zaplacisz a i tak nikt ci nie pomoze Teraz mamy to nowe PVP, PA sie zmniejszylo sporo ale jak ktos sie ciebie uczepi to z 6 razy z kolegami moga cie zabic zanim redskulle zalapia wiec to potrafi popsuc gre.
Szwedzi sa raczej mili i uprzejmi, brazoli ignoruj bo nie dosc ze sa pojebani to jeszcze nie znaja angielskiego (pomijam tutaj taksówki), a na polaków to uwazaj bo polacy na elysii grasuja głównie w sektorze 0-50. Po miesiacu gry na facc bedziesz mial pelno wrogów wsrod polaków. I wtedy to juz beda cie ganiac po calej tibii Czy jest war ? Co cie obchodzi war? Masz czym do wojny dołączyc i do kogo? oni sie beda bic miedzy soba, na ciebie im szkoda fragow. warem sie nie przejmuj.

Podsumowujac hunta za free mozesz zalapac tak do 60-70 levela ale tylko od polaków. Pozniej to i polacy i szwedzi, choc lepsze polskie gildie za free nie ganiaja. Chyba ze sami swoi czy tam plebania. Natomiast 2 razy sie zastanow zanim kogos zabijesz bo zazwyczaj sie okazuje ze ten 20 level to czyjs rl friend, albo czyjs nobchar i pozniej cie beda gnebic. Nie kradnij loota i nie w*******aj sie na spawny to tam raz na miesiac moze ktos sie przypierdoli a tak to bedziesz mial spokoj I rob maga albo druida bo palek czy kina to raczej traktowany z "powazaniem" jest.

no love pa dawaj komentarz jedziesz po mnie za moje mądrosci, na pewno da rade sie do czegos przyczepic :>
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem