Zobacz pojedynczy post
stary 02-12-2009, 13:56   #2516
Zegea
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Domyślny

mialem wprawdzie sie nie wypowiadac na tym kretynskim forum, ale jedno co chce powiedziec, rudy ty jestes na prawde zjebany, ja nie wiem taki wplyw ma na ciebie tibia? czy jakies problemy z glowka, he?
A wojcik ty lepszy nie jestes wcale, nawet dorownujecie sobie. Nie bede tutaj wypisywal milion argumentow dla ktorych mysle ze jestescie kompletnymi debilami bo to nie ma sensu, nie wiem czy nawet tu lekarz pomoze.

/to ma wspolnego rudzielcu jeden, ze formatowac nawet kompa nie potrafisz, ty tylko potrafisz zajebac na elfa i chuj.

\co do yalahar jakbys nie widzial nie bylo tam wszystkich od nas, ale spokojnie lukaszek jeszcze te "pizdy" jak ty to mowisz i "lamusy" ... powiem ci jedno zebys sie nie przejechal... ale wg mnie tez jestes kretynem podobnym do rudego, nie wiem rudziejesz spedzajac z nim wolny tibijski czas czy ki chuj?
Na prawde ile gram w tibie takich zjebow nie widzialem, sorry ziomki. to nawet mozna zobaczyc na filmikach lukaszka fistaszka gdzie pyskuje do wszystkich. I juz nie mam zamiaru dluzej pisac i pisac jak wy, zjeby tibia nie dziala to juz na forum trzeba poszczekac, nie wojtek? i zajebac 500 emotikon ";]]]]]]" a sherion milion "[;" i takie z was retardy. Dobra co tu duzo pisac przez takich ****i jak wy wiekszosc osob przestalo tu wlasnie pisac bo to jest zenada co wojtus czy lukaszek pisze. I ile razy nuriel by nie zalil sie na nas ze kozaczymy na forum na nob kontach, tak tez popatrz czasem co pisza twoje ziomki i wez powiedz czy to jest normalne. zapewne nic nie powiesz bo to twoi koledzy, nie ma chuja, tacy rowni goscie.
Zegea jest offline   Odpowiedz z Cytatem