Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2009, 19:05   #214
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Chodzi ci o ten screen?

http://img222.imageshack.us/img222/8...silvera6bv.jpg

Na pewno nie pochodzi sprzed 2004 roku. Outfity dla pacc wprowadzono pod koniec 2003, party system jeszcze kilka miesięcy później. No i pozostaje jeszcze kwestia prezentu, który o ile pamiętam kiedyś był żółty, ale nie mam pojęcia kiedy został zmieniony.
Więc screen pochodzi z 2004/2005 roku. A zdziwienie tych brazoli i fakt, że postanowili uwiecznić ten moment na screenie świadczą o tym, że to był właśnie czas pierwszych zniknięć.

Być może znikanie spike sworda zostało wprowadzone w letnim updacie updacie 2004 i tu ciekawostka: w tym samym bodaj dodano boots of waterwalking. Był to update w którym dodano Ank i owe buty pojawiły się w Serpentine Tower. Choć nie jestem w stanie powiedzieć czy nie były już wcześniej w domku Mikołaja na Vedze. Zresztą to i tak tylko ciekawostka, bo nie sądzę, żeby miały jakiś związek ze spike swordem poza fake-spoilerami, w których bardzo często się pojawiają.
Kończąc jeszcze ten temat: znalazłem niusa na tibianews.net

18/02/2005 · Taken?. What happens with the Sword of Fury for some months now? It keeps disappearing from its location in many servers. If you compare the screenshots, the fires around it are diminished when the sword is gone. Curious no?



Więc jednak miałem racje co do tego.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem