Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 19-12-2009, 17:56   #31
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Morał jest taki, żeby nie być leniwym i czasami zastanowić się, czy lepiej zamiast "nie lubię cyganów" nie powiedzieć "nie lubię złodziei" albo konkretniej "cyganów którzy są moimi sąsiadami"
ale to sa jedyni cygani ktorych znam, a jest ich dosyc sporo. badz co badz - to wystarcza, by ocenic wiekszosc. nigdy bym nie pomyslal, ze bede zmuszony do tego, ale musze to napisac - rozumiem albertusa. on opisywal dokladnie taka sama sytuacje. i cos w tym jest. to nie jest taka zwykla i glupia chec nienawisci. to nawet nie jest nienawisc. to jest chec unikania. nie chce miec z nimi nic wspolnego. to tak, jakby kogos raz potracil samochod - pozniej zawsze bedzie bardziej ostrozny podczas przechodzenia przez ulice, a przeciez niektorzy kierowcy by sie zatrzymali/skrecili/cokolwiek...

@down

mi sie wydaje, ze badz co badz homofobem NIE jestem. jak juz wspomnialem, potrafie traktowac osobe o takiej orientacji z szacunkiem. chociaz z drugiej strony, twoje objasnienie tego terminu uswiadamia mi, ze moge takim byc, bo faktycznie, w pewnym sensie sie ich boje. jedna z niewielu dyskusji na tym forum, ktora naprawde pomogla mi znalezc odpowiedz na naprawde trudne pytanie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 19-12-2009 o 18:13.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem