Zobacz pojedynczy post
stary 22-12-2009, 08:54   #4773
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ClaVeR Pokaż post
Ahh... Trafiles w sedno... Dalem sobie z tym spokoj.Byl wlasnie taki moment, ze poprostu tak jakby sobie uswiadomilem, ze to bezsensu. Wierze oczywiscie, ze ss'a mozna zdobyc, ale juz mnie tak nie pali, aby go zdobyc. Teraz od czasu wbijam na mojego rookstayera i lookam na forum. Sluchajcie doszedlem do takiej teorii, (nie mozna powiedziec, ze nie mozliwej, ale takze nie mozna jej potwierdzic) ze gdy ten ss zostaje zmyty z tej wysepki i trafia na pacc area to moze da sie go ponownie jakos zmyc (slyszalem kiedys o 4 punktach do staniecia, a nie 2) to moze on wtedy trafia na maina i jakis rybak/rolnik lub ktos jeszcze inny znajduje go na brzegu i cieszac sie zdobycza idzie na fire devile gdzie pada i tak powstaje spike sword qest na mainie! Jest tez inna teoria z Vendorem! Moze ten jednak skradl spike sworda i doczekal pomocy od tego maga (od life fluidow) i ten jakos mu pomogl dostac sie do mm gdzie teleportowal sie na maina, a ze tp byl niestabilny trafil do jaskini z fire devilami gdzie niestety padl i mamy spiek sword qesta na mainie! Powiedzcie co o tym myslicie

Ja myślę, żebyś jak najszybciej stąd wyszedł. NIE MA ŻADNEGO VENDORA/VEROTHA, CZY KOGO SE TAM JESZCZE UBZDURACIE. Twoje teorie nie trzymają się kupy i uważam, że są debilne. Cześć.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem