Zobacz pojedynczy post
stary 22-12-2009, 23:17   #4779
kubol9999
Użytkownik Forum
 
kubol9999's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: G-ń ;)

Posty: 44
Świat: Ziemia
Poziom: 00
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
@down
W tylu, na temat których będę wiedział więcej niż przeciętny gracz. Dlaczego?
Patrzenie jak ludzie wierzą w prowokacje jest śmieszne...
Sypanie garści prawdziwych informacji i patrzenie jak inne mądre polaczki zrobią wszystko, aby to zanegować
jest o wieeele ciekawsze. Wiem, że się nie wyróżniam. Gdybym chciał być "ponad" to wbociłbym 150 lvl
na Tutorial Island/Rooku/Bugach pod Carlin/<Jakakolwiek inna fantazja>
LoL-.- Przeczytaj jeszcze raz to, co napisał kolega "@down", a potem popatrz na swoją odpowiedź.

Powiem wam jedną rzecz: nie traćcie życia na szukanie Sofa, mpa, bohów (Itp.) na Rooku, nie traćcie życia na Tibię! Grałem w ten shit ponad 7 lat i niedawno przekonałem się, że jestem 7 lat do tyłu, że mój mózg jest dużo bardziej pusty od tej gry, mam problemy z pamięcią i nie umiem pojmować prostych spraw pomimo, że mam dopiero 15 lat. Naprawdę, radzę wam: przestańcie grać w gry online (sp only 4fun).


@Down
Taaak, zwłaszcza, że jeszcze zanim intensywniej zacząłem grać w tibię, to miałem średnią dochodzącą nawet do 5.4 (najlepsza), a teraz nawet nie mam czasu myśleć o nauce. Strata czasu.
__________________
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948:

1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez kubol9999 - 23-12-2009 o 22:52.
kubol9999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem