Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 06-01-2010, 06:50   #143
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Nie było to prowokacją...
Czyli miałem rację? Jak zwykle zresztą :-P

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Spoko. Murzyni się o*******ają cały dzień,pracują w kopalniach ,i zabiją się za parówki -.-
Bo tak jest. W zdecydowanej większości.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
A Polacy to menele co większość życia spędzili pod sklepem oraz złodzieje =)
Ty już nie przesadzaj. Napisałem w poście od Argena co na ten temat sądzę, ale tutaj dodam, że już powoli hiperbolizujesz. Nie spotkałem się, żeby ktokolwiek uważał polaków za menelów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
ale murzynów już uważacie za takich i owakich.
Zadam Tobie pytanie, nawet może kilka. Ile wiadomości słyszysz o zamachach w Polsce? Ile słyszysz o napadach z bronią w ręku w biały dzień? O głodujących dzieciach? O wojnie?

Prawie nic? W Afryce to jest CODZIENNIE. I błagam, nie pisz mi już głupoty o stereotypach bo mi się słabo zrobi. To już nie są stereotypy, to już jest powszechne w tamtym rejonie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
cytrynowysoczek napisał, że pomagamy od 2000r.
Kraje zachodnie jeszcze dłużej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Kurwa co można zrobić przez 10 lat? na to 3eba pokoleń. Jeśli teraz rządzą typowie co byli wychowani w warunkach gdzie byli gwałceni,poniżani,musieli za*******ać w polu od 4 roku życia to myślicie,że jakieś pierdolone 10 lat to zmieni?:O
Miliardowa pomoc Afryce sięga już kilkadziesiąt lat, a nie 10. Nie pieprz głupot. Mentalności im nie zmienisz. Europa, USA i kraje wschodnie(niektóre) nadążały za postępem cywilizacyjnym i mentalność im się zmieniała wraz z nim.
Plemiona Afrykańskie od razu w epoce kamienia łupanego dostały kałacha, trochę żywności z nieba i co mają zrobić? Plan gospodarczy na miarę krajów Europejskich? Nie, kałachem zaczną zastraszać a żywność wezmą rządzący.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Więc jesteście w błędzie myśląc,że nic się nie zmienia.-
Zmienia się to tak wolno, że lepiej ich zniewolić i mieć zajebiście tanią siłą roboczą.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 06-01-2010 o 06:51.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem