Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 06-01-2010, 19:58   #153
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Mało rzeczy widziałeś .
Proszę ,już to przerabiałem w innym temacie, nie karz mi znów tego pisać...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Hihihi , jeszcze czego nie odbieraj pracy polakom ;d... tyy beee tyy
Mówiłem tu wyjątkowo o nudnych i mało płatnych pracach- murzyni na pewno zrobili to za jeszcze mniej, a nikt się do takiej pracy nie pcha.

Cytuj:
Tak już odbiegając od tematu- wyjechałeś kiedykolwiek za granicę swojego powiatu że tak twierdzisz?
Nie, ale internet też daje mi podgląd na sytuację ;-).

Cytuj:
Ci bardziej skrajni Brytyjczycy traktują Polaków na równi z pakinami czy innymi ciapatymi hindusami, sam się domyśl jak. Inny przykład, znasz powiedzenie "być pijanym jak Polak?"
Ci bardziej skrajni Polacy nadal traktują każdego szwaba za nazistę, argument wyjątkowo głupi.

Cytuj:
Napad z bronią w reku w pl? codziennie o takich słysze =]
Tak, tylko że w Polsce to jest margines, a w Afryce normalność.

Cytuj:
Jakbyś nie wiedział każdy człowiek ma wybór. W Afryce jest tak,że albo jesteś posłuszny i żyjesz lub wybierasz śmierć =/
Też jakiś wybór. Lasooch ładnie to opisał więc nie będę się powtarzał.

Cytuj:
A zniewolić możesz mrówkę nieczłowieka -.-
Mało to było niewolników w historii? Dobrym pomysłem byłoby to powtórzyć.

Cytuj:
A i jakby była ta zajebiście tania siła robocza to chińczyki by miały konkurencje i co za tym idzie ceny zajebiście małe, że nie bd się opłacało zatrudniać polaków i bezrobocie wzrośnie do 40 % ;/
Nie dramatyzuj. Gospodarka by się rozwinęła, powstałoby więcej miejsc pracy dla ludzi bardziej wykwalifikowanych czyli właśnie Polaków. Mają dostęp do studiów, wystarczyłoby się bardziej przyłożyć.

Cytuj:
Ok, i właśnie z tego powodu mamy nic nie robić? W Afryce codziennie giną też dzieci, tylko dlatego, że są oskarżane o czary. Jest bieda, przesądy i burdel polityczny. Czyli co, zostawiamy żeby zdechli bo nie mieli tyle szczęścia co my czy pomagamy ogarnąć ten syf i wyjść na prosta, z czystym kontem i nowymi umiejętnościami?
Zostawiamy! Nie ma sensu tego sprzątać, więcej strat niż zysków ;-)


@EDIT:

Cytuj:
"Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat".
OMG, proszę Cię, bez żadnych mdłych cytatów, nie pogrążaj się...

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 06-01-2010 o 20:02.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem