Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 10-01-2010, 23:35   #244
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
rzeczywiście straszne, zgłoś to na policję, albo lepiej powiadom "nigdy więcej"
Chodzi ci o twój poziom intelektualny? Obawiam się, że wymienione przez ciebie propozycje to zdecydowanie za mało.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post

O Arabach i innych murzynach już pisałem- zasiłki dla nich najlepiej odciąć, żeby mieli tu tak źle, że nie będą chcieli przyjeżdżać, by nie było, że Polska to chamy.
Co do okrzykiwania przez innych o rasizm, jak nie przyjmą do pracy takiego- Ja na miejscu pracodawcy bym to zlał ciepłym moczem, ale nie wszyscy są tacy jak ja. To wina przewrażliwionych ludzi którzy w dzieciństwo musieli się uderzyć mocno w głowę i teraz bronią takich...



Nie wiem co Leeawe napisał w całości, ale z tego wycinka wynika, że tu nei ma rasizmu, więc stul dzióbek.
Jeżeli mamy wpuszczać do kraju tylko osoby wykształcone, to jest to dyskryminacja. Jeżeli coś takiego jest skierowane głównie wobec Arabów, czy Murzynów to to podpada rasizm. Skomplikowane?
Do pracy nie przyjmuje się na podstawie rasy, ale na podstawie wykształcenie, doświadczenia, czy ewentualnie z potrzeby. Tu nie ma mowy o rasizmie. Jednak jeżeli pracodawca nie przyjąłby kogoś ze względu na kolor skóry, to zastanawiam się komu bardziej współczuć- pracodawcy, czy temu, kto go popiera.
Cytuj:
Chodzi Ci o PR? Jeśli tak, to oczywiście, że wiem.
Ale myślę, że nie miałbym czym się przejmować jeśli bym wybrał Polaka z dwóch ludzi o takich samych kwalifikacjach. Każdy mądrzejszy by to zrozumiał, a głupsi mnie nie obchodzą.
Myślisz, że Polak jest lepszy od Araba o takich samych kwalifikacjach? Przypomina mi to pojęcie niemieckiej rasy podczas II WŚ. Myślisz, że to, co mówisz, jest mądre, co samo w sobie świadczy jak mało wiesz o życiu i jak bardzo jest upośledzona twoja wyobraźnia.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 10-01-2010 o 23:38.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem