Zobacz pojedynczy post
stary 23-03-2010, 14:31   #17785
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Stysiu ,jest jedna sprawa. Jesteś prawnikiem ,podziwiam cię ,widać nie tylko idioci grają w tibię ,jednak popełniasz zasadniczy błąd włączając się w takie rozmowy. Pamiętaj o tym "Idiota sprowadzi cię do swojego poziomu ,a potem dobije doświadczeniem". Trzymaj się tego i będzie git. Co do Karola ,to ma prawo chwalić się imprezami ,co w tym złego ,forum dotyczy ludzi z furory i daje im również takie pole do popisu. Dlatego uszanujcie go i skończcie z tym ,że jest "blady" ,bo to jest nudne. Nie macie nic wspólnego z vision ,nasłuchaliście się pewnie kiedys pod depo w thais jak rozmawiał z Łukaszem ,który nazwał go w ten sposób. Troszke ogarnięcia i dystansu ,bo w tej chwili traktujecie tę grę jak życie. Tylko ,że troszkę w inny sposób. Przypomniało mi się jak byłem w VA i miałem szacunek u kumpli z gildii. Później postać została zrookowana ,i przyłączona do MSF ,wtedy cały szacunek ,jakim mnie darzyli prysł ,jak bańka mydlana. Wy robicie to samo. To jest HYDE PARK ,więc wyraźcie swoje emocje ,ale bluzgi zachowajcie dla siebie.
Kurwa ,czuję się jak przedszkolanka...
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem