Zobacz pojedynczy post
stary 27-03-2010, 11:05   #465
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
Coo mi tam spytam tutaj. Mam taki problem, że chcę nabierać masy(grubnąć etc etc) a przy okazji jeszcze chciałbym rzeźbić brzuch. Czyli tłumacząc jak najprościej potrafię:
Chciałbym robić ćwiczenia na brzuch nie tracąc na masie. Czy to w ogóle jest możliwe? Od paru dni walczę z abs ale zastanawiam się czy najpierw nie dobić do wagi jaką chciałem+zapas powiedzmy 2 kg i dopiero ćwiczyć?
Oprócz tego wykonuję ćwiczenia na inne partie ciała ale z tym nie mam problemu
Ale w czym problem? Chcesz tłuszczyk zachować? Bo mięśni Ci przecież nie zeżre A w ogóle, z tego co słyszałem, to ćwiczenia na mięśnie nie spalają tłuszczu, ale co czowiek, to inna opinia...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
Ale popatrz dlaczego tak jest. Co ma tutaj do rzeczy cena ? Zwykle w tańszych butach jest to samo, co w tych markowych. Płacimy za markę, kolorystykę. Np. podkoszulki z małym znaczkiem na piersi kosztują 80 zł. Z wyjebanym na całą klatę znaczkiem Adidasa już 120. A w tej wybiórczej przedstawiony jakiś dziwny podział jest. Od 95 USD w góre szkodzą, więc ja sobie kupie za 94 i już moge śmigać bez obaw ?
Ale zauważ, że nie napisano wcale, że w tańszych jest przeciwnie. Być może po prostu w ogóle ich nie testowano.
Zresztą, pewnie jest tak, że:
drogie buty sportowe - obowiązkowo z amortyzacją, a więc szkodzą
tańsze - róznie bywa, więc nie można jednoznacznie powiedzieć

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 27-03-2010 o 11:07.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem