Temat: Hyde Park
Zobacz pojedynczy post
stary 04-04-2010, 18:06   #6206
Kuraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2009

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kuraa
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Canabis Pokaż post
@up
W tych czasach juz taka napinka to nie wystarcza xdddd

__________________________________________________ _____________________________________
Cath Ironbeard
Apr 03 2010, 14:54:21 CEST Slain at Level 63 by Antrevis, Nexerius, Pallek Thunder'Blade, Rohus Rebla and Xolaas.

Surprido
Apr 03 2010, 14:54:49 CEST Slain at Level 65 by Andruill, Antrevis, Dona Natroni, Nexerius, Pallek Thunder'Blade, Rohus Rebla and Xolaas.

Thunder Zunn
Apr 03 2010, 14:56:38 CEST Slain at Level 62 by Andruill, Antrevis, Cedoor, Dark Morgana Knight, Dona Natroni, Rohus Rebla and Xolaas.





+ bonus




Fidos'Fyb
Apr 03 2010, 15:06:55 CEST Killed at Level 157 by Akon Yode, Cedoor, Pallek Thunder'Blade and Zyth Dari.

Hehe tak Mefju nie ma to jak podjarac sie fragami , jak zawsze ty zaczynasz sie tym jarac nie dziwie sie w twoim zyciu to jedyny powod do zwalenia konia dupa ;ub innych wybrykow emocjonalnych szacun _/ co do mojego zgona padlem ze swojego nie ogarniecia i potrafie sie do tego przyznac a nie wkercac jak co niektorzy nie ulip ? "nie mialem hotkeyow" pozdro ~


Pozatym wesolych swiat panowie i panie ^^

--- Kuraa dodał 9 minut i 3 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AxeVice Pokaż post
Kura jestes dla mnie miszczem swiata niee ? a nie sorry jestes najwiekszym zjebem morgany (?) bo z rl Cie nie znam i raczej nie poznam bo wole siedziec z goracymi 14 i dostac kuratora niz patrzec na takiego idioteeeee zia
Wczesniej tego nie odczytalem wiesz bylem zajety "bylem na dworze " ci pewnie zadko sie to zdarza dlatego do przaykaldu jak juz tu ktos mowil podales swoja 14 letnia siostre bo z domu pewnie zadko wychodzisz , w twoim poscie wyczulem nie pogarde lecz zazdrosc takze zawsze spoko ,

@JAcek and toksong
Jacek swoim postem dales mi do myslenia i juz naprawde nie wiem po ktorej stronie jestes i uwazam ze jestesmy podobni chodzi mi o choragiewke , widze ze w ostatnim poscie zawialo cie do flow a toksong twoje zarty jak dla mnie sa zalosne malo smieszne wiekszosc pewnie tez to zauwazyla ))


to jest chyba ten czas w ktorym moge powiedziec oficjalnie ze mam wyj... na pixele ;0 sa wazniejsze rzeczy od tego i wlasnie to zauwazylem

takze powodzenia guys ~ Kura
__________________
Dec 08 2009, 16:58:11 CET Killed Borothinho at Level 139 ok
Character Borothinho does not exist.

Own3d by Kura .

Ostatnio edytowany przez Kuraa - 04-04-2010 o 18:06. Powód: Automerged Doublepost
Kuraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem