Zobacz pojedynczy post
stary 14-04-2010, 16:28   #351
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Hmm w końcu mogę pisać po banie za moją opinię o całym WASZYM "WYPADKU" postanawiam się poprawić w tym co napisałem wcześniej. Ludzie śmiejecie się z mojej (i nie tylko mojej) uwagi o tym iż "wypadek" mógł być zamachem, wyśmiewacie całkiem śmiałem opinie innych ludzi nazywając ich spiskowcami... Pragnę tylko sam się mylić i wierzę w to że Ci którzy tak bardzo wierzą w przypadkową śmierć ludzi trzymających państwo w całości, nie obudzą się z ręką w nocniku, w momencie kiedy już straszna prawda mogła by wyjść na jaw... Cóż.. mówicie "nie macie dowodów na to że to był zamach"... a Wy macie dowody na to że był to wypadek ? Bo rosyjskie władze opisały to wypadkiem to już jest to wypadek ? Kraj w którym przez naszych (różnych nie wszystkich) polityków coraz ciężej się żyje został dodatkowo osłabiony jest odsłonięty w całości... wyłożony niczym na dłoni... No ale cóż... czemu w takich sprawach ludzie boją się mówić o tym otwarcie ? (praca, szkoła etc.) By nie dopuszczać do siebie takich opcji, by czuć się bezpiecznie... co według mnie nie jest może tyle co śmieszne ale jest objawem ignorancji...
Mieszkacie i urodziliście się w tym państwie... to jesteście też za nie odpowiedzialni... No ale co ja mogę skoro zaraz banda 13 latków wyskoczy mi z tekstami o mojej idiotycznej opinii, że ja się nie znam, że ja nie wiem co i jak, że najlepiej abym się nie odzywał...
Jest mi tylko przykro z tego powodu bo jak zwykle okaże się że polak mądry ale po szkodzie... Co już nie jest tylko przysłowiem ale staję się codziennością...
No pewnie nic nie wniosłem swoją wypowiedzią i pewnie wielce rozsądni Modkowie zjedzą mnie na PW banami i warnami i innym dziadostwem byle tylko ich zdanie się zgadzało ;]
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem