Zobacz pojedynczy post
stary 19-04-2010, 20:06   #66
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

A ja jednak uwazam ze mlvl sie pyli trenowac. Robilem knightem 70/70, kumpel przez caly czas sluzyl mi jako monk - po prostu sie exurowal i trenowalem na nim. Siedzielismy i gadalismy sobie przez 5-6 h dziennie przez 2 tygodnie (niecale) i skill wpadl. Efekt?

Ja na 9 lv knightem mialem 70/70 i 3 mlvl

Kumpel na 13 lvlu sorcem mial 28 mlvl

Faktycznie mialby wyzszy gdyby expil - ale jaki jest tego final? Ja na 13 lvlu a kumpel na 15 na shared exp robilismy sobie na luzie tarpit-2 (crypt shamblery, mumie itp padaly na luzie, wykrecal nawet 90 dmg z exori flama.. jak na 13 lvl to dosyc sporo?) i w 3h wbilismy po 20 lvlu (22k/h na lebka, znacznie wiecej niz gdyby expil z wandem na larvach/rotach/tarantulach/jakimkolwiek innym gownie) (BEZ WASTE!).

teraz na pacc zamierzamy wyexpic ile sie da, jak skonczy sie pacc to bede robil 80/80 i juz teraz wiem ze kumpel bedzie znowu zywym monkiem pozdro dla pro sorcow z 40 lvlem i 30 mlvlem (widzialem takich) - kumpel z 30 lvlami mniej wali juz lepsze hity niz ty

jesli ktos chce grac na sile i miec zjebanego knighta z 68/62 na 50 lvlu albo sorca z 50 lvlem i 40 mlvlem to prosze bardzo. pozdro dla "pro gamerow"
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem