Temat: Masowe Bany
Zobacz pojedynczy post
stary 18-05-2010, 20:28   #10
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jacobsson Pokaż post
Też zaczynam sądzić, że to rosyjska ruletka. Wkutwił mnie Cipsoft i to równo, bo 2 dni temu ja dostałem banana. Od początków grałem ek i to całkowicie uczciwie. Mniej więcej do 45 lvla. Ale jakże nieopisana była moja złość, kiedy wielokrotnie widząc 150 lvla na dragach musiałem wynosić sie pod grożba możliwych nieprzyjemności, bo otrzymalem odp po 10 minutach od wyslania msg. No więc ja też zalatwilem sobie ng. Jedyne opcje ktorych uzywalem to manasowanie mnie. I pograłem sporo na tym, jakieś 4 miechy, w końcu mogłem klepać z exori, nie martwić się o mane i wbić konkretny lvl. Nikt nic nie zrobił. Dopiero wczoraj stoje sobie grzecznie w domku i nagle ciach: kick. Po próbie zaloga okazalo sie, ze mam bana za bota. CO TO DO KU*WY ICH PAKISTAŃSKIEJ MACI JEST? Obserwuje typow ktorych wczesniej przylapalem na boceniu - expia dalej i wbijaja coraz to wiecej lvli! A tu ku*wa czlowiek dostaje baniaka za to, ze czekal na kumpla we wlasnym domku.

Dla mnie ten ich system to jeden wielki wał. Od dluzszego czasu mysle o napisaniu je*anego maila z prośbą o ujawnienie zasad działania tego ich systemu. Bo skoro nie chcą teraz wytłumaczyć, to niech - proszę Was bardzo - udowodnią, w jaki sposób i jak to możliwe, że maszynka nie kosi wszystkich botterow a czasem rowniez tych, co graja uczciwie. Jeżeli nie podadza to co, ku*wa, we wszystkich grach przez net zrobią se takie maszynki, ustawią na losowe wykaszanie 50% userów bedacych online na jeden miesiac i to wszystko pod pretekstem "sprawnie dzialajacego systemu wykrywającego zue intencje gracza oraz źle zmyte talerze w kuchni"? Wg mnie można śmiało powiedzieć, że ten system działa na zasadzie ruletki, jak ktos tu wspomnial.

Je*ał ich pies.
Dobra, ruletka ruletką, ale botowałeś - dostałeś bana. System jako tako, ale działa i teraz nie miej pretensji, że jak to ty sobie botowałeś i dostałeś bana? Jak to możliwe? Burz się do nich, jakbyś nawet nie miał tego syfu na kompie, a nie wtedy jak przyuważyłeś innych boterów i poszedłeś w ich ślady.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem