Zobacz pojedynczy post
stary 28-05-2010, 21:37   #18392
Syf_Zor
Użytkownik Forum
 
Syf_Zor's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2009
Lokacja: Łódż/Antwerpen
Wiek: 34

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Imię: Syf Zor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 10/30
Poziom mag.: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
"Odkad w to gram sporo idiotow spotkalem na swojej drodze ale Ty naprawde jestes nr1."

Bardzo cwany jestes w Tibii i tak jak powiedzial Lukasz'92:
"W drugą strone, ktoś Cię wyzywa przez internet, a wiesz kto to jest, to przecież nie zostawisz tego tak sobie."
Pewnie gdybym Cie spotkal to bym Ci nakopal ale raczej do spotkania nigdy nie dojdzie Youen Bru"t" to samo
Zobacz na liste postaci hunted na furorze "Ex-elegant warrior, by SMERFU." wytlumacz mi to.
Nie nie spotkalem sie z przejawem PA u Ciebie ale wytlumaczysz mi jedna rzecz a mianowicie czemu screeny np. na Sowxa jako dowod ze uzywa PA bylo ich mnostwo a nie dzialaja, nie chcieliscie ich czytac a przynajmniej Infamia tez nie chcial jako leader Vision? Jakby na Infamie byly to co?! W waszym gronie nikt nie moze dostac hunta pewnie a zdarzaja sie przejawy PA np. u Sowxa, albo jak Koraz kozaczyl zawsze i reszta to nic im sie nie dalo zrobic. W moim przypadku dostalem hunta u imy za nic i Kolek probowal z nim rozmawiac to powiedzial ze Imie sie nudzilo i hitnal mnie z 5x a dziwne ze jak red hp mialem to grana jebnal ale fast hands mam na szczescie Oczywiscie zapytalem sie o powod takiego zachowania i uslyszalem odpowiedz typu "jeszcze raz sie zapytasz to Cie u*****e" cos w tym stylu. Kolek rozmawial w tej sprawe no i Ima stwierdzil ze juz nie pogram na Furorze i nic nie dalo sie zrobic. Screeny by nie pomogly bo w koncu to IMARGAM. Pfff Bo biegles za mna na statek! Bez komentarza Nie bylem pionkiem ktory walczyl z systemem W grudniu to Saugo z Biletem zalozyli guild doszedlem i ja i zebralismy osoby ktore byly hunted na liscie oraz innych ludzi zeby mogli sie odegrac wbic fraga na jakims psie za ich hunta. Chodzilo tez o fun i wyszlo.
Ale prawda jest taka ze ludzie z wyzszej polki sa nietykalni pod kazdym wzgledem na Furorze. I wytlumacz mi to odnosnie screenow na niektorych ludzi typu Sowx.
Ja pierdole, a Ty na siłe próbujesz udowodnić jaki jesteś silny bojówkarzu Lecha Poznań. Weż kurwa narysuj się na kartce i powieś na ścianie, a potem w to na*******aj banią i ejakuluj z podniecenia, że kogoś bijesz. Chyba kurwa z tym biciem mam urazy z dzieciństwa, oh sory nadal jesteś dzieciak. Na*******ali Cię zamiast passem to giętkim wibratorem odbytniczym i stąd ta bojóóóóówaaaaa - akysz won.
Ogólnie zawsze staram się być bezstronny ale tutaj Igor rzeczywiście poruszył ważna kwestię. Gdy coś się dzieje po prostu walczy o swój server. Moim zdaniem jest osobą na tyle normalną, że nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku czyt. zabija za free. Zabija tylko w sytuacjach w których nie ma innego wyjscia. Pozatym gra na tym serverze od początku i chyba ma prawo bocić jesli mu się to podoba. W sumie lepsze bocenie na 100x charach i zarabianie pieniążków niż okradanie i pobicie kogoś. Lub chociażby gra 16h na dobe aby się dorobić. Jak widzisz życie prv bierze górę pajhole.

--- Syf_Zor dodał 1 minut i 9 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
Smerfu ,weź chodź ze mną na piwo ,jesteś moim idolem. Obiecuję ,że nie wezmę nożyczek. Umarłem po Twoim poście!! Hasło pod tytułem "poziom dawno osiągnął poziom morza " roztrzaskał mnie totalnie ;D.

W sumie dziwi mnie fakt ,że Thersox aka nie zakapuję został bohaterem Furory ,który dzielnie walcZył z Opim przy pomocy nożyczek ,tylko dlatego ,że biedak chciał się pojawić na meetingu i marnował czas +kasę na travel. Jak dla mnie Opi zachował się normalnie i większość z was(choć nie jesteście tego zapewne świadomi) zrobiłaby to samo. Ale co tu więcej mówić ,to jak na*******ać pomidorem w ścianę ,niby jakiś ślad jest ,ale i tak każdy to ma w dupie.

Szkoda mi Opiego ,że tak musiał skończyć ,ale zrobił co należało i może uratował komuś życie ,bo chuj wie ,czy ktoś się na meetingu nie pobije ,bo źle komanderował ,czy coś w tym stylu

Sytuacja jest śmieszna ,większość tutaj zgromadzonych po prostu reprezentuje poziom jak na rowie mariańskim. Poniżej zera ,jak ktoś nie wie i to grubo.

Odnośnie ekipy z thais nie uważam ,że są noobami ,bo każdy ktoś z nooba w sobie ma. A takie teksty ,tylko po to ,żeby komuś ubliżyć są śmieszne. Poza tym chcę iść z Tobą na piwo!
A ze mna ? :<<< Już mnie nie lofciasz?

Ostatnio edytowany przez Syf_Zor - 28-05-2010 o 21:47. Powód: Automerged Doublepost
Syf_Zor jest offline   Odpowiedz z Cytatem