Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2010, 17:50   #270
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
@up: A czy uczelnie panstwowe nie sa dobre?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Mam rozumieć, że bieda uratuje Cię przed Wyższą Szkołą Wielkiego Biznesu?
Hmm, ciut źle się wyraziłem. O poziomie uczelni nie mam zbyt dużego pojęcia, ale odkąd tylko poszedłem do liceum, marzyło mi się WSB, na co sobie pozwolić nie mogę. Zresztą moje osobiste przemyślenia nijak się mają do tematu wyborów

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Jezeli to twoje argumenty to jestes glupszy niz potrafie sobie wyobrazic.
Miło mi, Kamil jestem, też pozdrawiam

Cytuj:
Jak masz leb na karku to sytuacja majatkowa rodziny, jak i twoja, nie maja nic do twoich mozliwosci edukacyjnych.
Od kiedy to pieniądze nie mają na coś wpływu Zwłaszcza w Polsce?

Cytuj:
Jak dotad nie zaplacilem ani grosza za uniwersytet (kredyt studencki), a zamieszkanie i na zycie sam moge zarobic pracujac. Jak to mowia, dla chcacego nic trudnego, tylko trzeba nie byc polakiem z ciezka dupa i sie ruszyc do roboty.
No to gratulacje i pozazdrościć. Ale czy warunkiem uczenia się na uniwersytecie musi być stypendium za dobre oceny?

Cytuj:
A czego oczekujesz od kraju? Zeby ci dal wszystko zebys mogl siedziec jak len pol zycia? Twoj kraj ci nic dawac nie musi, on byl tu pierwszy. Bierz co ci daja a jak chcesz wiecej to sobie zapracuj.
A czy ja gdziekolwiek coś takiego napisałem? Kolega ma może zamiar kandydować na prezydenta? Jedyne czego wymagam, to zapewnienie warunków życia godnych człowieka, z czym tutaj jest różnie.

@down: Mówiąc o 10 latach nie odnosiłem się do sprawy pracy. Poza tym takie "statystyki" gówno dają, rząd się nimi sugeruje i myśli, że jest spoko. Ogólnie może tak, ale jakby w końcu zacząć patrzeć na jednostki, a nie na masę, to sprawa miałaby się zupełnie inaczej.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 15-06-2010 o 19:39.
CytrynowySorbet jest offline