Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 15:04   #79
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Chodzi o pewien ciąg "myślowy-argumentacyjny".
Mówię ,że homoseksualizm nie jest normalny i nie można akceptować małżeństw adopcji, jest to zwykłe zboczenie itd
Prawda jest taka, że nie jesteś(my) nawet świadom(i) tego, ile zboczeń popełniasz/my. Tylko, że ludzie po prostu uważają za zboczenie to, co nie jest dla nich wygodne, bo jakoś do seksu oralnego nikt nic nie ma.
I po raz setny już:
Adopcja - NIE.
Małżeństwa - NIE.
Związki partnerskie - TAK (z przyczyn czysto ułatwiających życie, a nie "bo ja go loffciam i chcem rzeby caly sffiat to zobaczyl".

Cytuj:
-->lewak: Ależ mylisz się , homoseksualizm jest normalna orientacja występuje naturalnie u zwierząt , dlatego jest to taka sama orientacja jak hetero tylko jest ich trochę mniej. Ty jesteś zwykłym homofobem moherem itd
I beg to differ. Normalność danego zjawiska niestety definiuje społeczeństwo, jak to jest, że w jednym miejscu coś jest normalne, a w innym już nie? Argument ze zwierzętami był tylko po to, bo swego czasu prawdziwe homofoby gadały "pedały na pal!" albo "do psychiatryka z nimi i leczyć!".

Cytuj:
Z resztą tak nawiasem mówiąc każda choroba na podłoże fizyczne albo psychologiczne .
Choroba to mi się kojarzy z czymś, co ma jakiś skutek na zdrowie. Nie wiem jaki skutek na zdrowie ma homoseksualizm. Poza tym poruszyłeś ciekawą kwestię myślenia hetero na temat homo - bo skoro ja jestem chory, to ty zdrowy, czyt. ja gorszy, ty lepszy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Ślub jest jedną z religijnych tradycji/zwyczajów
A cywilny, to co?

Cytuj:
a jak wiadomo nasza religia nie akceptuje związków facet-facet
M. in. z tego powodu jestem ateistą - bo skoro wszystko jest tworem Boga i on sam nie potrafi mnie zaakceptować, to jaki to ma sens? Chyba, że to co wpaja nam Kościół to bzdury, co nie zmienia faktu, że i tak czekałoby mnie piekło

Cytuj:
więc jak mogą przysięgać przed Bogiem wierność sobie nawzajem ?
A jak pary hetero mogą sobie przysięgać przed Bogiem, a 5 lat później brać rozwód, bo facet zrobił sobie skok w bok? To dopiero hipokryzja. Poza tym myślałem, że miłość jest najważniejsza, widocznie się myliłem...

Cytuj:
To by było sprzeczne, i Bóg by robił takiego fajnego fejspalma jak popularny już tutaj Jezus z kamienia z dopiskiem ja pi*rdole.
Ja na jego miejscu bym się chyba załamał tym, co stworzyłem i to zniszczył. Mówię tu o świecie w ogóle.

EDIT:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Jeżeli dziecko jest wychowywane przez jedna matkę lub jednego ojca to normalny psycholog powie ,ze czegoś brakuje . Wątpię w to żeby ojca zastąpić drugim ojcem a matkę drugą matką to wszytko będzie dobrze. Chłopak potrzebuje autorytetu w postaci ojca , dziewczynka w postaci matki, żeby społeczeństwo mogło się normalnie rozwijać. Nie wiem dlaczego mamy wszytko zaryzykować dla grupy 1%-2% max zboczeńców , którzy mają chęci macierzyńskie a nie mogą lub nie chcą zrobić dzieci normalnie. A to wszystko na podstawie badań jakiegoś lewackiego- specjalisty . Właśnie tego typu myślenie czyli liberalizm światopoglądowy doprowadził do tego ,że Europa wymiera a na jej miejsce przychodzą goście z byłych koloni z prawem szariatu
Ale on nie wspomniał w tym poście nic o dzieciach i adopcji :s

BTW.: http://www.gadu-gadu.pl/549067825115...hrzcili-synow1
Racja, że Anglia. Ale wygląda to dość... normalnie? I popatrz, im zależy, żeby dzieci mogły pobierać nauki Kościoła. Czy nazwiesz to chwilową zachcianką?

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 08-07-2010 o 15:08.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem