Zobacz pojedynczy post
stary 29-09-2010, 18:45   #52
I_luv_old_pvp
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To co tutaj przeczytałem zmusiło mnie do myślenia i postanowilem napisac co o tym myśle , a w szczególnośći zwracam sie do tych bardzo pewnych siebie moderatorów.
Zaczne od systemu PvP:
System pvp skonczyl sie dla mnie gdy cipsoft wprowadzil aimbota do tibi ;| co to za sztuka wcisnac hotkey zeby uzyc uh'a a potem hotkey zeby uzyć SD'ka , weżmy przykład biegnie 150 EK , nie mozliwe jest zabicie go na otwartej przestrzeni , wiec probujemy go strapowac i dopiero usilujemy zabic . Niestety nowe update's sprawiaja iż taki 150 ek moze sie złożyc w 1 sekundy , wystarczy że każdy oprawca , ktory chce go zabić wcisne w w tym samym czasie klawisz F10 i po kłopocie. Wiec pytam sie czy to ma jakis wiekszy sens? to jak dac dziecku grzechotke do reki... Może jak kiedys cipsoft sie opamieta i wprowadzi stary system pvp (czyt. Tibia 7.6) to wróce to gry , jak wiekszość starych graczy.
Co do łatki która wprowadza uniemożliwienie trapa , nie wypowiem sie wcale , gdyż jest to dla mnie żałosne i idzie to o dupe rozbić. Gratuluje pomysłu...
Hmm... kolejna wadą PvP sa schody , drabinki itp. co to za pomysł zeby ograniczyc gracza do 2 sekund zeby mogl zadac atak po zejscu z drabinki? (lub uciekajacy jest nietykalny skaczac po schodach) .Czy wyobrażasz sobie wielmożny Vil'u jak mam zabić solo gracza , ktory skacze po schodkach?
Tak wiecej Vil , wielki znawco , uważam iż nie znałes uroku Tibi , ktory straciła po updatcie w ktorym wszedl aimbot do tibi. Najlepiej zbotowac calego clienta zeby nooby miały łatwiej. Refleksje zostawiam dla was , to by było na tyle. Dziekuje.

--- I_luv_old_pvp dodał 5 minut i 14 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drypcik Pokaż post
PROSZE WAS MODERATORZY!! Wezcie nie gadajcie juz tych bzdor niegram w tibia od pol roku/ czasem loguje pogadac ze starymi znajomymi ktorych z dnia na dzien coraz mniej bo poprostu gra niema sensu.... Jaka masz przyjemnosc z walki jesli ty wiecej tracisz na suplejsy(czy jak tam to zwal) niz jak ktos padnie? ja niwidze frajdy w tym... co do trapowania... trapowanie to tez nauka walki i nielada umiejetnosc wydaje sie ludzia stanc w trapie kazdy glupi potrafi a tu sie mozna wlasnie pomylic.. tez lata/miesiace praktyki sa potrzebne!. A TERAZ NAJWAZNIEJSZE!! WYTLUMACZCIE MI!! Po co uleprzac gre ktora ma jedna(chyba 2 miejsce przynajmniej tak bylo) z najwiekrzych grywalnosci a teraz spadnie i to duuuuuzo?. Spoko tibia 7.6 na ktorej sie uczylem grac wymagala umiejetnosci i to nie malych a nie to co jest teraz.. kazdy 10latek ogarnie gre i walke... nie mowie ze wprowadzenie hotkeyow bylo zle tez dawalo frajdy troche.. dlamnie zostawic kolory/outfity/nowe miasta/questy i po co wiecej? Kiedys UH a teraz ULTIMATE POTION tez bylo duzo gadania na ten temat lecz to mysle tez dosc na + bylo ale nie takie jaja jak sa teraz... i moderatorzy nie wypowiadajcie sie wiecej prosze bo mysle ze kazdy z was ma 30lev i niewie co gada... Mysle ze 80% graczy zgadza sie z moimi sugestami/opiniami... @UP PARE TAM nie kazdy co zle pisze lub zle sie wyslawia jest dzieckiem niektorzy maja to w genach...np JA
Swój chłop wie co mówi , przestałem grać na tibi 8.1 , co update , tibia schodzi na psy , starają sie zrobić ją coraz łatwiejsza by takie nubki jak Vil mogły bezpiecznie expic na trollach... no ale cóż juz nigdy nie bedziemy mieli stycznosci z Tibia 7.6 (tylko OTS) ale wiadomo ze to nie to samo;/ Tibie teraz można o dupe rozbić ... nic wiecej... a ty Vil sobie graj w to spieprzona na maxa grę i wykłucaj sie ze to ty jestes Mesjaszem ktory wie wszystko. Tyle

--- I_luv_old_pvp dodał 8 minut i 40 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Tak po namyśle stwierdzam, że to jest dobre rozwiązanie. Wojny będą miały charakter jedynie prestiżowy i może erpegowy. Praktycznie nie będzie się dało wywalić kogoś z serwera i uniemożliwić mu grę. Czy to źle? Dla mnie bynajmniej. Ja lubię walczyć dla samej walki, po prostu dla zabawy, a nie żeby zdominować innych, podporządkować ich sobie albo całkiem nie dać im pograć. W końcu to tylko gra.
Nie rozumiesz , że Tibia była elitarną grą , ktora wciągała jak stylowe Diablo , w takich grach nie zmienia sie zasad , co najwyzej grafike , i niektore elementy dodatkowe ,ale NIE ZMIENIA SIE JEJ ZASAD. Lubisz walczyc dla zabawy , chyba przed ss w Carlin pod depo... uważam że nigdy nie byłes na prawdziwej wojnie w stylu 7.6 , to była wojna , każdego priorytetem było utrzymanie sie przy zyciu za wszelka cene , gdyz śmierc oznaczała ogromną strate materialną i umiejetnościowa , a zabicie wroga cieszyło jak zamoczenie sisiora w dziurce. Co to za wojna , jak każdy uczestnik nie bedzie przywiazywal do tego wiekszej uwagi?.... uważam że pier****sz smuty. Koniec

Ostatnio edytowany przez I_luv_old_pvp - 29-09-2010 o 18:45. Powód: Automerged Doublepost