Zobacz pojedynczy post
stary 22-02-2011, 17:22   #137
Premian
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam.

Mam problem na laptopie, model: ACER ASPIRE 7530.
Laptop posiadał oryginalnie wgrany system Windows Vista, obecnie zainstalowałem na nim Windows 7 Home Edytion. Laptop podłączony jest do neta poprzez router Edimax BR-6204Wg, głównie za pomocą Wi-Fi ale oczywiście jest możliwość wpięcia kabla bezpośrednio w kompa z ominięciem routera. Internet jest osiedlowy, jego prędkość to 20mb - działa świetnie.
Problem polega na masakrycznych freezach. Nie ma laggów, nie szarpie postaci, wszystko działa płynnie. Raz na jakiś czas natomiast (kilkadziesiąt sekund/kilka minut) postać się po prostu zatrzymuje.
Sprawdzałem jak postać zachowuje się w tym czasie kładąc obok siebie dwa laptopy i na drugim kompie z innym netem logując się na inne konto. Postać która ma freeza dalej się porusza, mógłbym się np kręcić nią w miejscu itd i widać to w grze, natomiast na monitorze kompa na którym jest zalogowana jest po prostu zamrożona na parę sekund. Chłopek na spory lvl i wiadomo jak takie freezy się dla niego kończą.

Proszę o pomoc, jeśli udzieliłem za mało informacji sprzętowych itp to oczywiście dopowiem co trzeba.

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem