Zobacz pojedynczy post
stary 30-06-2011, 14:27   #35
Vatian
Użytkownik Forum
 
Vatian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 376
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jasamwsobie Pokaż post
bez wątpienia Mevar i to konkretnie o tym charze mówię, bo oni mieli jeszcze jakiegoś EK chyba no i teraz Nemtorem grają...

A dlaczego? Bo ten gość był na pierwszym miejscu highscores jeszcze jakiś miesiąc ale więcej po banie.... Oczywiście wiadomo, że nie było staminki to 3 czy 4 kolesi mogło grać 24/7 i wbiło, no ale zawsze osiągnięcie. Zresztą z tego co pamiętam miał pvp wy***nko i ktoś z Morgany dawał mu chara żeby wojne prowadził (takie mnie słuchy doszły przynjamniej, nie wiem ile w tym prawdy).
Moze jestem zle poinformowany, ale jakos przez dwa lata grania z Wojtkiem w CO i siedzenia na vt, nie zauwazylem, zeby bylo paru ownerow Nemtora. Co prawda moglo sie wszystko zmienic, bo nie ma mnie tam od ponad roku

--- Vatian dodał 5 minut i 29 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez m4a1 Pokaż post
i tu sie mylisz chociaz masz kawalek racji, ja niegralem nigdy na kyrze a wiem kto to tetro xolo itd, tzn ze to legendy? don mlaskano itd tez wg mnie g owno nie legenda, aldruhn kiper zet i masa i tutaj trzeba by sie poglowic
Aldruhn?;p to moze i Friiko aka legendarny oldboy ?

@do kogos kto pisal o Kyrze

Smiem twierdzic, ze tetro jest legenda kyry - z powodow dobrze znanych
__________________
I've misstaken the heaven with stars reflected on the surface of pond.

Ostatnio edytowany przez Vatian - 30-06-2011 o 14:27. Powód: Automerged Doublepost
Vatian jest offline   Odpowiedz z Cytatem