Zobacz pojedynczy post
stary 10-07-2011, 17:01   #2937
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Takich rzeczy się nie zapomina? Hahahahaha, nc : d Jestem ciekawy czy pamiętasz wszystkie daty koronacji królów Polski i czy potrafisz ich wymienić, bo wiesz, jesteś Polakiem, a takich rzeczy się nie zapomina ; /


Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia, pokaż mi osobę która spędziła więcej niż 2 lata w innym kraju i po powrocie mówi i pisze bezbłędnie po Polsku.
No lol, a co ma piernik do wiatraka? Przecież poprawna pisownia a bezużyteczna znajomość dat to dwie zupełnie inne rzeczy, lol. Ja mieszkam w Polsce, umiem pisać, a dat nie znam bo mam wyjebane na historię i jest mi to najzwyczajniej w świecie niepotrzebne. A to że "wypada znać" to problem tych, którzy to wypowiadają.
Mam kumpla, z którym miałem chodzić razem do klasy w liceum, ale jego tata znalazł pracę w Anglii i musiał wyjechać. Jest tam dwa lata, nadal z nim piszę na gg co jakiś czas i on pisze poprawnie. Akurat tutaj Yoh ma rację, takich rzeczy się nie zapomina. Zresztą cała ta dysortografia to bullshit, pokaż mi jedną osobę która czyta książki, a która ma problemy z ortografią. Nie pokażesz, bo taka osoba NIE ISTNIEJE.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 10-07-2011 o 17:04.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem