Zobacz pojedynczy post
stary 15-07-2011, 20:59   #23
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Voice, nie każdy z wysokim levelem używa bota. To wrzucanie wszystkich do jednego wora. Jedni zazdroszczą, drudzy zawiszczą, a najlepiej byłoby gdyby sami dupska ruszyli i zobaczyli czym pachnie rozwalanie po raz dziesięciotysięczny kolejnego minosa. Powiem krótko - g**** a nie satysfakcja z wbicia lv., jeżeli ma się świadomość, że samemu się tego nie uczyniło.

Rookstayer the Humble - to, że odeszliśy od tematu, a poniekąd w nim jesteśmy to nie szkodzi. Kwestia dziury rozwiązana, a że nie można się tam dostać to i weszliśy na temat tych, którzy właśnie nie mogą. To na marginesie
To, że nowi gracze szybciej opuszczają wyspę wcale nie oznacza, że Cip w ten sposób ułatwił grę Rookstayerom. Poniekąd ekspowiska są pewnie i będa trochę przerzedzone, ale zauważ, że nowi i tak dalej robią swoje - chodzą na chain armor/carlin etc.
Cip kompletnie nie wziął pod uwagę Rookstayerów przy aktualnym update - wręcz poutrudniał im życie i pięknie się z tego wytłumaczył. Na przykład ostatnio kontaktowałem się z nimi w sprawie takiej:

" I have a question regarding possible error on the players on the island of Rookgaard.
As we know, after the death of a player resulting from the killing of the demon (after tutorial), the player is teleported to the NPC Asralius. He has then all things in bag - he doesn't lose anything.
The problem is that players with higher levels of playing on the island of Rookgaard, after death, shall also be
teleported to the temple with all things in backpack and with full armor / shields / weapon they had. Before summer update the player who has died, losing the entire backpack and its contents.
Is this a bug in the game?
I admit that this situation seriously deteriorated atmosphere of the game.
Thank You for Your reply."


Pytałem co jest grane, czy to błąd, że gracze nie giną wraz z całym dobytkiem (typu plecak i armory) i czy tak być powinno. Oto co otrzymałem:

"Thank you for your request.
This is a new feature. As long as you are in Rookgaard (e.g. tutorial) your are
templed with all your stuff. This was implemented to help newer players to
understand the game."


Odpisali mi, że ta sytuacja jest nowością i ma ułatwić nowym graczom zrozumieć grę.
No i tyle. A do tej pory, przepraszam, tak trudno było nowym tą grę zrozumieć? A co z Rookstayerami, którym co jakić czas sie nudzi i chcą kogoś ubić i to bynamniej po to, aby zrobić mu na złość? Regulamin regulaminem, ale to znane zjawisko od lat. A Boty, które teraz bezkarnie mogą jechać do woli, bo przecież nawet jak zginą, to i tak z łapkami czy innymi przedmiotami addonowymi spokojnie znajdą się w świątyni. Cip ma GDZIEŚ Rookstayerów, chociaż doskonale wie, że od dawien dawna istnieją i starają sobie jakoś w tych nowych warunkach poradzić. A ci pod górkę. Aż się zam dziwię, że dali mi Pacca na rok, kto wie czy nie po to, abym się łaskawie w końcu na maina przeniósł i zobaczył czym tam Pacc pachnie. Generalnie poutrudniali i tle. Narzekać nie wiem jak - nie ma co. Każdy może przecież powiedzieć, że jeżeli Rook przestał Ci się podobać, to idź na maina. Są ludzie, którzy powyznaczali sobie jakieś cele - ja do nich na pewno należę. I choćby się waliło, paliło, zostanę. A ponarzekać to rzecz ludzka. Przecież nikt się uśmiechać nie będzie, jeśli widzi że dzieje się jak się dzieje. Tyle.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 15-07-2011 o 21:20.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem