Zobacz pojedynczy post
stary 30-08-2011, 16:46   #13
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 Pokaż post
Za to ty jebany analfabeto nie potrafisz pisac poprawnie po polsku.
to o czym mowisz to sie nazywa Dysortografia. Specjalnie dla ciebie nawet znalazlem wyjasnienie dla tak ciezkiego wyrazu.Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 Pokaż post
I zamknij laskawie pysk bo z takim nikim jak ty nie mam zamiaru rozmawiac, uwierz ze mna na slowa nie masz szans.
Oj zapomnialem ty to dzielisz ludzi na lvl a ten ma mniejszy to z nim niegadam ten wiekszy to moge pogadac. Uwierz mi ze co do wojny na slowa to juz mozesz wywieszac biala flage.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 Pokaż post
Esencje tego co soba prezentujesz wlasnie pokazales swoim durnym bezsensownym postem ktory nic nie wnosi

Generalnie twoje posty tez nic niewnosza pokazujesz jaki to niby to pro elo aka kogz przez kabelek od neta jestes. O tak mow mi jeszcze jaki to niejestem. Wiesz najlatwiej widziec czyjes wady a u siebie same plusy.


PS: Najlepsza obrona jest atak ktory ty tutaj w swoich postach pokazujesz. Ja ci tylko uswiadamiam aczkolwiek na oczach innych uzytkownikow robie z ciebie wiekszego durnia niz jest to w ustawie zapisane.

Ostatnio edytowany przez Zabic - 30-08-2011 o 17:23. Powód: bo tak
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem