Zobacz pojedynczy post
stary 01-09-2011, 18:16   #16
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 Pokaż post
Poprawna nazwa moze nawet brzmiec "dupa", wazne ze kazdy wie o co chodzi.
Fakt jest taki ze taka "choroba" nie istnieje to glupi wymysl usprawiedliwajacy takich pierdolonych tumanow jak ty ktorym sie nie chcialo uczyc kiedy byl na to czas. Usprawiedliwiajac sie tym to ty robisz z siebie durnia koleszko, przykro mi ; /
To jest smieszne ze gosc 21 lat (tyle masz napisane obok nicku) robi takie bledy, no coz wal walem zostanie amen.

<tu bylo zdjecie>
jak chcesz wiedziec ta choroba jest udowodniona przez lekarzy ( no coz ale jak ty sie takim czyms nieinteresujesz to z kad mozesz wiedziec) nastepne co mam ci do powiedzenia w o tej chorobie to to ze jest przekazywana w genach i juz po 3 niechodzilo mi o jakies usprawiedliwienie sie choroba bo wiem ze robie bleda i ze to razi innych ale mam to gdzies. Zadam ci jedno wazne pytanie czy widzisz w moich postach gdzies jakies wulgarzymy? no bo ja nie i przez nadmiar wulgarzymow robisz siebie durnia koleszko. Co do moich urodzin tak mam 21 lat podac ci jeszcze dodatkowo cala date. Wez ty lepiej wyjdz na dwor i zobacz co sie tam dzieje bo cos czuje ze nawet niewiesz jak budynek od szkoly lub sklep od srodka wyglada.


PS: pamietaj na slowa przegrasz
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem