Zobacz pojedynczy post
stary 27-09-2011, 13:26   #1
MACREADY
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2011

Posty: 3
Strzałka Wymagane porady od doświadczonych graczy.

Witam, tak jak w temacie, miło by było gdyby głos zabrały osoby, które coś w niosą w ten temat lub z odpowiednio dużym doświadczeniem. Jestem dość starym graczem, niekiedy lepiej nie ujawniać wieku bo można się złapać za głowę.
Do tibii wracam po 4 letniej przerwie. Powód powrotu jest prosty, uwielbiam RPG i lubię stawiać na współpracę. Wiem że teraźniejszy klimat został zdominowany przez dzieci, które są głównymi winowajcami powolnego zabijania klimatu sprzed lat. Ale to nie będzie o tym temat... przejdźmy do rzeczy.

Nie interesuje mnie jaki to będzie koszt. Dla mnie liczy się czas, którego nie mam zbyt dużo.
Mam stare konto, wczoraj je odświeżyłem. Jest to paladyn z 40 lvl- em. Gdzie expić aby codziennie (max.2-3h w czas wliczone kupno mana potionów, podróż i innych czynników związanych z przygotowaniem do expienia) wbijać co najmniej jeden level. Nie ważne czy będzie "waste", nie ważne czy będzie trzeba kupić PACCA. Szukam recepty. Jeśli to ma znaczenie to na obecny stan skille to 70/45, 11 mlvl. EQ - w modernizacji. W skrócie: chce wbić jak najszybciej setny level.

Będę wdzięczny za każdą sensowną poradę.
MACREADY jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.