Zobacz pojedynczy post
stary 06-12-2011, 15:17   #47
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Co do balansu postaci, to właśnie przed 8.0 ta gra była zbalansowana, każda profesja miała swoją rolę i wtedy najbardziej czuło się różnice.

Różnica pomiędzy magiem a druidem kiedys to tylko ue??
To nie wiem gdzie wtedy byłeś
Druid a Sorc różnili się diametralnie, mag był typowo ofensywny a druid był defensywny. Właśnie po 8.0 zmniejszyli różnicę, ponieważ drut dostał całą masę ofensywnych pierdółek, nie tracąc właściwie nic, oprócz monopolu na uhy, które stały się praktycznie bezużyteczne, ale ta reguła dotyczy ogólnie tworzenia run.
Mówisz o czasach kiedy magiczni mieli już rózgi i 4x tańszą manę. Ja pisałem o czasach, kiedy zarówno mag jak i drut używali tylko sd. Spelle typu flam hur, exori vis itd. raz że pożerały więcej many, dwa że się wolniej ona regenerowała. Wtedy i tak druid z sorcem byli wyraźnie lepsi od kiny i pala. Po wprowadzeniu szybkiej many to zrobiła się ogromna przepaść. W 8.0 to sytuacja się lekko odwróciła, po czym dowalono m.in żywioł lodu dla druida + czary . Teraz przynajmniej się żywiołami różnią. Ok , nadal są bardzo podobni.

Co do pvp to się zgadzam, zabili ten system, coś by się tu ruszyło, to może człowiek by wrócił i się dla funu ponapieprzał.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez migo666 Pokaż post
Czy mogę wbić lvl po wybraniu postac, tam w podziemiach?
W taki sposob bym nie stracil hp/many.
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem