Zobacz pojedynczy post
stary 18-03-2012, 21:50   #8
Pietras_Askara
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2011

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ameriov dziwie Ci się, że chce Ci się ujawniać wiedzę na temat 469 tu na tym forum. Jak sam widzisz aplaus ze strony użytkowników nie okazał się wdzięczny mimo, że ludzie, którzy publikują jakąś wiedzę czy odkrycia na temat 469 robią to chęci pomocy innym. Widzisz Averion ja osobiście znalazłem inny sposób na rozkodowywanie 469 i w wielu przypadkach udało mi się to zrobić. Za pomocą owego wzoru udało mi się rozszyfrować BLINKY i udało mi się również odszyfrować to o czym pisze wrinkled bonelord chodź ten wzór przeczy stwierdzeniu, że 3478 oznacza beholder i w niektórych przypadkach jest zupełnie bezskuteczny. Oczywiście mogę to udowodnić aczkolwiek nie mam zapału, żeby pisać tutaj o 469.

Z ręką na sercu mogę Ci pokazać multum ciekawostek i nie tylko z językiem 469 ale z samymi talonami i strange symbolem, które jak się okazuje wbrew temu co pisze o nich w tibia.pl czy wikia.com mają jednak "pewne" zastosowanie.

Dziwi mnie tylko skąd wytrzasnąłeś ten alfabet o którym wspominasz. Powiem Ci tak bo wydajesz się wiarygodny jeśli chcesz prywatnie możemy wymienić kilkoma spostrzeżeniami. Chcę to zrobić bo szukam oparcia, ale nie chce pokazywać tego byle komu np: jakiemuś darmozjadowi, który tylko czeka na to, aż wszystko otrzyma gotowe na talerzu.
Pietras_Askara jest offline   Odpowiedz z Cytatem