Zobacz pojedynczy post
stary 27-04-2012, 21:00   #258
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Z tym nałogiem jest na prawdę doskonale powiedziane. Kombinując jak zdobyć tego SoFa gracze poświęcają czas grze, często kupują premium account i przemierzają rookgaard w celu złamania zagadki. Patrząc jednak na to z drugiej strony dlaczego jak Sajk znika i wokół niego ognie maleją razem z tymi ogniami maleją też ognia w innym miejscu (wiecie co mam na myśli)? To mnie ciekawi. Jeden rookstayer się wypowiadał i wspominał, że postępował wg pewnych schematów i informacji, które zupełnie przypadkiem uzyskał od gm/cma no i Gm do niego przyszedł i zagroził mu banem za "wykorzystywanie słabości gry", czyli robienie zablokowanych już questów. Dobrze by było jednak tę sprawę dokładniej zbadać i obczaić o co może chodzić. Chętnie bym na Aurea moim rookiem (low level co prawda) o nicku Hubaj pogadał, tylko że większość h-leveli z rooka, których miałem okazję spotkać nie tyle grają i expią oraz poznają fabułę i tajemnice, co wpisują waypointy, ustawiają alarmy i co chwile zaglądają... Nie muszę chyba nazywać rzeczy po imieniu.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem