Zobacz pojedynczy post
stary 30-06-2013, 16:32   #3304
Gombrowicz
Tibia.pl support
 
Gombrowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Lokacja: Ruda Śląska/Bytom
Wiek: 32

Posty: 2,190
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 300
Skille: 113/108
Poziom mag.: 10
Domyślny

Dzisiaj ino 1 loot z murów (ale za to fest dobry ;p)


Stare Awanse
Wczoraj zapomniałem do awansu daty dodać. Ten 100 lvl był z 06.02.2009.
W 2009 roku zacząłem wbijać większe lvle innymi profesjami i tak na pierwszy ogień idzie rp. Było to już pod koniec '09, a to dlatego, że po wbiciu setki na pare miesięcy straciłem motywacje do gry
05.10.2009


Następny awans z '09 jest już z knighta. Specjalnie tego skrina ustawiłem w tym miejscu, by zrobić go przy soft bootach wyrzuconych na skałe. Nie miałem jeszcze wtedy poi zrobionego i dłuższy czas latałem po vengoth próbując się tam dostać xD Dzięki temu całą mapke miałem odkrytą ;p A no i po full eq widać, że po hacku się odrobiłem.
28.10.2009


Stare Skriny
Teraz te pare skrinów, o których ostatnio wspomniałem.
Skrin z najta z 2006 roku już dałem, więc teraz czas na skrin druida. Afkowałem nim na domku koło dp w thaisie i grałem w CoD2. Oczywiście często zapominałem o nim i nie raz nim tak padłem xd No ale co ihów zrobiłem, to było na expa ;p
08.06.2007


Skirn z sorca
30.06.2007


31.10.2007 - 16.05.2008 - miałem wtedy swoją gildie Street Children. Co jakiś czas robiliśmy zebrania w gh, piliśmy piwo i wino z beczek, gadaliśmy o sprawach gildii a następnie wychodziliśmy na miasto robiąc bydło. Robiliśmy pociąg albo trapowaliśmy przypadkowe osoby. Wiele osób jak nas spotkało pomiedzy veno a carlin od razu logi dawało, myśląc, że to jakiś pk team xd Pare ssów z tych zabaw też gdzieś na forach mam, ale nie chce mi się ich szukać, wiec dam ino tego najstarszego. Swoją drogą wtedy łatwiej było zebrać te 10-15 osób by pogadać niż teraz ^^
22.11.2007


I ostatni stary skrin to mój pierwszy zgon z własnej winy. Wcześniej padłem ino raz, gdy mi net padł. Cały dzień skillowałem na slimach w thaisie, potem net padł i straciłem to co wyskilowałem. Było to coś na 30~ lvlu. No ale wracając do tego zgona, to gdy expiłem na żółwiach wyskoczył komunikat o ataku quar na lb. Nie chciałem zostać poza miastem w czasie najazdu, więc od razu wróciłem do dp i oczywiście wpakowałem się w środek respu xD
13.12.2007
__________________

Mój kanał na youtube
Gombrowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem