Zobacz pojedynczy post
stary 21-03-2005, 21:40   #1
Abonn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005

Posty: 3
Strzałka Bazyliszek !!!

Bazyliszek. Jest to potwór który wygląda jak snake. prawdopodobnie wypada z niego klucz do skarbca w Kazardoon . Gdzie on się znajduje ??
W kopalniach Kaz znalazłem tabliczke z napisem ,,BEWARE OF BASILISK" .
Niewiem czy przeszukałem całe miejsce za tą tabliczką ale go nieznalazłem.
Wielu pisze że wie gdzie on jest. Czy ktoś może opisać droge do niego ??
Strasznie chce go zobaczyć i zrobić z nim screena

W skarbcu są Dragon Scale Legs

a to kilka opowiadań z ksiąg o Bazyliszku !!

Pewnego razu przybył okropny wężopodobny istniejący w najgłębszych kopalniach. On zabił wielu górników, gdyż ten wąż był bazyliszkiem, okropnym stworzeniem, który mógł obracać żywe istoty w kamień. Wielu bohaterów próbowało zabić kreaturę, ale nikt nie zakończył wyprawy sukcesem, cześć zbiegła, a najwięcej umarła. Któregoś dnia mądry człowiek, którego imię jest zapomniany miał niektóre księgi wiedzy o tych okropnych stworach. On poradził górnikom zaopatrzyć ściany kopalni w pochodnie i lampy. Przerażony przez lekkie, jaskrawe światło bazyliszek cofał się coraz głębiej do kopalni dopóki zarządił aby stworzyć sobie rozłam w nich.



Dziennik Górniczy

Wykopaliśmy głęboką dziurę, którą nawet my- krasnoludy ledwie mogą widzieć. Fruzek powiadał jak relację potwora wytwarzającego niepczyste dźwięki pod ziemią. Te przerażające opowiadania o basyliszku zatrzymał nasz przemysł rozkładu, zmuszający nas do podwojenia strażników ubezpieczających koplanie.

Zmęczony Górnik
Melc


Wejście górników

Co to było, czego ja nie mogłem powiedzieć! Ale to jest okropne! Okropne! Słyszeliśmy pogłoski o niektórych rzeczach ale my po prostu zignorowaliśmy je...Jestem jedynym pozostałym przy życiu... ta RZECZ... nie mogła się ruszać...Nie można było jej pomóc. Och dlaczego? Co? Co to jest?... Coś sie porusza... Moja stopa, staje się kamieniem.


__________________________________________________ _______________
Prosze o Odpowiedź
Abonn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.