Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2005, 10:03   #61
Curro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2004

Posty: 6
Domyślny Be or not to be.

Heh i się porobiło, zajrzałem do tego topica przypadkiem i przyznam że zainteresował moją uwagę więc postanowiłem też się pobawić w detektywa i go przemaglować. Trwało to 1,5h a o to wyniki:


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana.
Hmm moge zadać 1 pytanie: czy ty masz wogóle pojęcie na temat pixelozy, renderingu itp...chyba jednak nie. Edytowalem tego ss Corelem, Fake Revenger, Omnis+ oraz innymi badziewiami (zoom, zgodności płynności kolorów itp) I moge z czystym sercem przyświadczyć że ten ss jest pełny, jednolity nie ma w nim jakiś innych, dorobionych elementów z innych pixeli, które nie są integralną częścią tego obrazu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Pomyśleliście o tak sławnym już OTS-ie?
Hm wziąść pod uwage pozostałe ssy robione przez tego użytkownika to , wątpie aby kiedykolwiek istnial Ots gdzie jak na ss zabijasz raty itp. Spójrz na niego wizualnie, użytkownik musiał by zrobić ots pod tibie 7.41 poustawiać boty, odpowiednie scrypty i najmilsza rzecz NPC, którzy by krzyczeli : sprzedam klucz do bear room or something, ogółem wątpie aby w najbliższych miesiącach wyszedł taki doskonały Ots.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
To jest FAKE - OTserv. Zresztą OTserv jest jednym wielkim FAKE-m.
Hmm ahh ten Maniak Ots , prawdziwy fan xD ze względu na moją kulturę nie będę cytował z conajmniej kilka podobnych treści użytkownika. Jeśli dla ciebie Ots jest co na 2 unikatowym zdjęciu, przedstawiającym dziwną anomaliczną sytuację mogę śmiało powiedzieć że ss np. z hmm byle jakim Anihilatorem jest fak'em ....bo w ots tez jest anhi ale cech , które są na tym zdjęciu MoGreene nigdy nie dostrzegłem..po prostu nie wyszły jeszcze scrypty i zobaczyć kiedy ss powstał to Ots RACZKOWAŁ. ( data modyfikacji dużego ssa + owa skasowana postać)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Nie gram w Tibie. Jak grałem to nie używałem żadnych cheatów. Byłem Tutorem.
Ach ta skrzywizna zawodowa..pewnie że nie używałeś bo ich nie było, albo nie umiałeś sam napisać HAckad! Nie mów więc mi głupot że jesteś świety bo nikt nie jest oprócz samego BOGA.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaviec
omfg...Wystarczy puścić na 6 lvl tuż przed zrookowaniem fire bombe przed depo.Ktoś w to wdepnie ,masz white skulla,zabijają cię szybko.Jesteś na rooku z białą czaszką dopóki ogień nie skończy ranić tego którego zaatakowałeś.Hmmm teraz trzeba tylko sprawdzić tą teorie...mam tam jakiś 6 lvl na mainiewyprubuje za 2 godziny bo mi sie narazie nie chce
Gratulacje Panu w końcu ciekawa teza. Tylko trzeba będzie ją uwiarygodnić. Ale zresztą jak widziałem wiele bugów ze znikającymi terenami na DanOObi itp, więc nie trzeba się zbytnio dziwić tym skullem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoGreene
Te białe kropki na dole run były od bawienia się spritami. Podmieniłem sobie eq w spr. żeby nie patrzyć ciągle na to samo
Heh i to był zasadniczy zgrzyt więc ściagnełęm Reebow sprite editor podmieniłem spr. i spakowałem i wklejiłem na nowo. Otóż w niektórych elementach eq i run (u mnie uh) były widoczne czerwone, białe kropki (pokazujące początek, podstawę danej figury) więc to też odpada.
__________________________________________________ ___

A pan Maethi chyba za dużo naczytał się Mein Kampf... hmm Z tekstu wywnioskowuje że uważasz się za mądrale , nadczłowieka tego topicu bo masz IQ NIBY większe od innych.. chciałbym usłyszeć jego sume.I zrozum w końcu jeśli chcesz dać jakieś dowody a nie suche słowa rzucone na wiatr niech będą poparte one SOLIDNYMI argumentami a nie wywiórczymi spotrzeżeniami, bo wątpie abyś jakoś ,,badał" autentyczność ss'a

__________________________________________________ ___
Na podsumowanie : ss pod względem graficznym jest AUTENTYCZNY nie ma mowy o żadnych, nawet najmniejszych błędach ujawniających wyżej wymienione przeze mnie atuty...heh Pan MoGreene musiał by być cholernym mastah graphic'em aby coś takiego stworzyć
__________________________________________________ ___
Jestem także wielce przekonany iż to nie jest Ots:
1. Data zrobienia ss: OTS RACZKOWAŁ (czyżby autor ssa był także Mastach Ots w pewnym sensie prekursorem skoro kilka miechów temu stworzył coś takiego co teraz nawet się nie śni na dzisiejszych OTS..WĄTPLIWE
__________________________________________________ ___
A więc wątpie aby MoGreene był Mastah graphic and script.

Za czas poświęcony na czytanie tego postu Dziękuję.
__________________________________________________ ___
Znając ,,fana" Ots będą w jego nxt poście wywiórcze cytaty, które nie składają się na całość tekstu i próba hmm ich odnoszenia w sposób dla niego korzystny. Dla mnie to koniec dyskusji albowiem moje Argumenty znaczą jednoznacznie iż ss jest REAL. i nie mam więcej nic do dodania.
__________________________________________________ ___
Dziękuje za poświęconą mi uwagę.

Ostatnio edytowany przez Curro - 20-06-2005 o 10:17. Powód: Drobne poprawki...
Curro jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.