Zobacz pojedynczy post
stary 27-03-2004, 16:20   #15
maszlesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 44

Posty: 75
maszlesz ma numer GG 4257845
Domyślny

Ja jeszcze dodałabym Huntery:
Dorabiasz się 15 mlvl'u i możesz iść na Huntery. Robisz się niewidzialny i czym więcej Hunterów tym dla ciebie lepiej. Exp nie najgorszy i loot też całkiem całkiem. Mniej więcej co 2-3 ma łuk, a to na Fibuli po 130 gp sprzedajesz. Dla mnie to było najlepsze na niższych lvl'ach. Dużo i bezpiecznie Jeden mankament to strata many.

Drugie dobre miejsce dla młodych sorków, to skorpiony na południe od Venore. Potrzebny jest czar antidote w razie czego, GFB i HMM'y. Tam jest na prawdę sporo skorpionów. Jedne wejście to około 600 exp, a schodzi kilka GFB. Problem tylko taki, że brak lootu. Czyli potrzebny jest 9 mlvl, żeby GFB se robić i można już tam iść. Tylko nie za daleko, bo potem to już smok jest (za ogniami)

Około 15 lvl'u i z w miarę niezłym stuffem można też sie na ślimy czasem wybrać, z 2-3 nie ma problemu, zwłaszcza jeżeli jest gdzie uciekać, nawet jak się rozmnożą - po prostu walisz je GFB i już. Ja około 15 lvl'u schodziłam w jaskini troli na dół - tam są 2 ślimaki i nie ma gdzie uciekać. 2-3 strzały z GFB i leżały. Tylko z nich też lootu niestety nie ma Ale exp nie najgorszy jak na ten lvl.
maszlesz jest offline