Zobacz pojedynczy post
stary 08-04-2004, 02:02   #19
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

lolz... Ulrek twoj post mnie pozamiatal, hehe swietnie to wyraziles.

Ja już troche nie gram w tibie bo mnie zaczelo totalnie wszystko w niej wku#$% od cipów przez n00bów, lagi, PA na kumplach konczac. Juz dawno bym rzucil ale kumpel mnie kiedys spowrotem wciagnal jak juz nie gralem. Doszedlem do wniosku ze juz mnie nic nie bawi w tibi i ze fajnie bylo ale sie skonczylo.

Kiedys gralem duzo, oposcilem duzoooo lekcji z powodu tibi ale to nie dlatego ze bylem uzalezniony. To dlatego ze tibia byla dla mnie lepsza rozrywka niz lazenie do szkoly. Tibia byla dla mnie ucieczka od swiata codziennego, ale to sie skonczylo - przestala mnie tak wciagac wiec przestalem grac. Tibie bede zawsze kojazyl dobrze. Sczegolnie kiedy zaczynalem oraz gdy nie bylo tyle n00bow itp. czyli tak do powstania danubi najlepiej mi sie gralo.

Teraz pozostaje na bierzaco z wiadomosciami z tibi, lubie sie czasem zalogowac i pogadac z starymi kumplami.

Co do ludzi ktorzy gadaja w kolko o tibi to mi oni wisza oni teraz sa wciagnieci nie ja, jestem tolerancyjny i wbijam w nich

Tak czy siak to fantastyczna gra ale i niezle poje#$% 8) moze nie tyle sama gra co ludzie ktorzy w nia graja
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem