Zobacz pojedynczy post
stary 23-08-2005, 14:54   #110
Catrishia
Użytkownik Forum
 
Catrishia's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 37

Posty: 212
Imię: Novar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Poziom: 27
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heroldso
Śmieszna knight to zwykly bloker i to tylko jego jedyne przeznaczenie... SORECER jest najpotezniejszy kazdy wie ze wyprzedza knighta zawsze o jakie 5lvl potem jest palek potem drut a na konicu knight (choc po upade knight najmniej ucierpial) Ale zauzmy idziemy na dragon lorda To kto bije dl? Sorc albo palek a nie knight on tylko zbiera itemy i blokuje albo kto pierwszy zaczyna solowac dragony ? Sorc a nie knight bo ten czeka za bedzie mugl uh uzywac ...
Miałem sie nie wtrącać do kłutni bo według mnie (jak już pisałem pare razy) to zależy od gustu, ale przegiołeś pałe heh =P Poprostu mnie rozśmieszyłeś tą wyowiedzią.

Po pierwsze rycek to nie tylko bloker, ja na przykład mam lvl 86 a na dragon landzie w venore spokojnie expuje na dragach wbijając 60k expa na godzine i zawsze chodze na dle solo i bez problemu je zabijam, więc kto bije dla? No comment.

Po drugie na lvl 100+ ze skilami okolo 90 moge expic dużo szybciej od palka i sorka, oczywiście na rozkładzie miesiąca bo tak jak słusznie gremlin zauważył, że sorc może sobie wbić 3 miliony expa w jeden dzień, ale zanim to powtórzy minie dużo czasu, a ja moge wbijać 1 milion dziennie i wyjde na tym dużo lepiej na rozkładzie miecha.

Po trzecie "kto pierwszy zaczyna solować dragona?" to dowaliłeś też ostro. Zrobić 4 mlvl to dla mnie kwestia kilku dni ryckiem. Potem biorę broń dwuręczną i moge iść sobie na lvl 20-25 i wiem, że nie padne bo takiego kombo nie dostane, a sorc? Sorc też może iść i jeśli ma dobry mlvl szybciej niż rycek go zabije, ale bez mana shielda ma 50% szansy, że padnie, wystarczy f-wave i gfb i składka... no chyba, że na manashieldzie, ale czy stać cię na manasowanie się po każdym dragonie? Na 20 lvl nie sądze...

Po czwarte... słusznie zauważyłeś to ja biore loota
__________________
Były owner postaci o nicku Catrishia - 130+ Elite Knight.
Tym razem zaczynam od nowa na Lunarze jako Master Sorcerer.
Catrishia jest offline