Zobacz pojedynczy post
stary 26-08-2005, 23:51   #8
Sierput
Użytkownik Forum
 
Sierput's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004

Posty: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Asik
************************************************** ***************
-***************W KOŃCU KTOŚ POWIEDZIAŁ PARE WAŻNYCH ZDAŃ******
Bo zawsze jak prosze o rade co do pisania poradnika to zaraz zaczyna się lawina krytyki.Wszyscy muwią że poradnik nie nadaje się do niczego.OK>Może tak i naprawde jest ale skoro ktoś muwi żę coś jest żle napisane to niech poda choć jeden powud,niech wymieni jaiś rażacy błąd a nie jak to zwykle bywa.Kiedy zadaje takiemu krytykantowi jakies pytanie o ten konkretny błąd to on nie chce odpowiedzieć albo zasłania się wymówkami np.Poco pytasz mnie o takie żeczy??Przeciesz jak muwie że ten poradnik jest do niczego to jest i już.A co najgorsza osoby które wypowiadają się w ten sposub to nie są wcale jacyś zasłużeni członkowie forum.Piszą to przeważnie osoby które nigdy w życiu nie spróbowały czegoś stworzyć,choćby tego małego pośćika,albo podjąc prube chocby i nieudanoą stworzenia na miastki poradnika(bo kto liczy że jego pierwsza praca trafi do działu poradników).Krytyka,krytyka,krytyka poprostu kiedy widze że na tym forum są tacy ludzie asz mi ręce opadają dobra straczy już tego nie bende już pisać o tym niestety częstym zjawisku....Ale przez to wszystko mało napisałam o twoim poradniku.Solidne wykonanie dóżo cennych rad.Ogulnie ocena 9/10 ale to tylko z mojego złego chumory sorka...
OMG
Nie bierz się za pisanie poradników, lepiej zajmij się nauką ortografii
__________________
12:37 Wycaz: gazetka tibijska why is she hunting?
Sierput jest offline   Odpowiedz z Cytatem