Zobacz pojedynczy post
stary 02-09-2005, 23:07   #158
Filarel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2004

Posty: 160
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Knight de'Vere
Nice SSy Gratz

PS: Popatrzcie wy umiecie tylko krytykować innych a spójrzcie z samokrytyką wy też nie jesteście tacy "super" jesli tak sie wyżalacie Angardowi, że ukradł tego RH to czemu swojemu koledze nie pozyczycie kasy ? :> A o kolege zaczeliście sie martwić dopiero jak mu coś zgineło...Nie szkoda wam kasy na jakies drogie domki a na kolege sie złożyć nie chcecie? Jak Mozo padł na Dragu/Dlu nie pamiętam to ja mu chciałem pomóc i mówiłem żeby zrobić jakaś składke żeby miał na AoL i Blessy bo tak by mu na domek nie starczyło i all z was przemilcezli ta kwesje w końcu powiedział, że nie chce pomocy...
A u was może nie ma złodzieja?! A Pieszczochh? Okradł gildie na ponad 500k ? I to uważacie za w porzadku?
Kiedyś ta gildia nie była taka wielka i było sporo fajnych ludzi...Nie chcę obrażać tych co niedawno doszli bo ich nie znam.Teraz wygląda to na to że przyjmujecie samych h-lvli żeby było ich jak najwiecej...

Nie gram na waszym świecie ale popieram to.LOL.Tacy *******eni koledzy że koledze pomóc nie chcieli.Ale h*je. -.-

Ostatnio edytowany przez Filarel - 02-09-2005 o 23:09.
Filarel jest offline   Odpowiedz z Cytatem