Zobacz pojedynczy post
stary 24-09-2005, 19:25   #100
aerone
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 14
LOL Bulwers

A wiecie co ja wam powiem ?? Ten konkurs powinien nazywac się " Tibia i magiczne kopiuj-wklej " a nie " Tibia i magiczny ołówek " Ludzie albo prace sa niezwiazane wogole z tibia albo sa wziete z jakiejs strony ( wiekszosc ). Bo kto narysuje w dzien od wyjscia posta takie cos jak np. Ppx3 ( to lamus skopiowal sobie prace Krytyka z www.andegrand.pl ) Ja proponuje zeby adminowie lub modkowie ( nie wiem kto prowadzi ten konkur ) wprowadzili system zgłaszania prac poprzez pocztę . No np. ja chce wziac udzial w konkursie to musze napisac list do Tibii.pl z oryginalnym rysunkiem moim podpisem i danymi. Wiem ze to jest juz w regulaminie ale punkt 13 tyczy się zakonczenia konkursu kiedy bedzie wyloniony zwyciezca. Mowie wam to by ulatwilo wybranie zwyciezcy. Bo jezeli koles skopiowal prace i wkleił tutaj, potem zalozmy zajal 1 m-ce i okaze sie ze on nie jest autorem pracy , to modkowie beda musieli znowu wybrac zwyciezce ew. vice . W ten sposob ilosc prac zmniejszylaby sie i wyszloby na jaw kto naprawde namalował to co zamiescil na stronie. I byloby bez zbednego zamieszania
aerone jest offline