Zobacz pojedynczy post
stary 19-01-2006, 17:28   #180
gryniex
Użytkownik forum
 
gryniex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 42

Posty: 4
Imię: Nernerex
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sentou
Świat: Nova
Poziom: 119
Poziom mag.: 71
gryniex ma numer GG 4966715
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl
Ja miałem hacka tylko raz jak byłem jeszcze newbie. (moja wina)
Ucze się na swoich błędach. (nie używam też botów macro itp.)

PS
Wkurzają was hackerzy??
Przyłączcie się do akcji "Złap hackera!!"
zakładacie nowe, puste konto, tworzycie postać na 1 lvlu...
wpisujecie passy do tego konta na hacksitach.
Potem odzyskujecie konto na tibia.com, i tam jest napisane że adres email tego konta ma być zmieniony z waszego na XXX<jakiśtam> (hacker musi zmienić emaila na tibia.com żeby mu wysłali nowe hasło)
zapisujecie ten adres gdzieś na kartce... i anulujecie zmiane emaila.
Co na tym zyskujecie??
No cóż... macie adres email hackera . możecie mu napisać co chcecie... (albo wysłać link do innej stronki hackerskiej, lub virusa/keyloggera, wasza inwencja)
To nieczysta walka ale trudno... on zaczął XD
Gratauluje pomysłu, z tym że mam trzy informacje dla Ciebie.
1. Haker, jesli mówimy o takim który stworzył stronke do hakowania, czy też podesłał keyloggera, watpliwe jest aby podał Ci swojego aktualnego maila, którego używa do prywatnej korenspondencji.
2. Założenie konta e-mail jest darmowe, i wymaga około 2óch minut czasu. Z czego z pewnością on skorzysta, przy zmianie maila.
3. Masz jego e-mail, o którym się dowiedziałeś przy zmianie maila na własny, co teraz? napiszesz mu, ze do wych****eś i masz jego hakerskiego maila? Przeczyta i się tylko reześmieje, że chciałeś go podejść.

Nie dajcie się shakować, czyli nie cheatujcie, tudzież używajcie jak już musicie, sprawdzonych od dłuższego czasu programów, co może się uda a może i nie. Po drugie nie wpisujcie numerów i hasła z klawiatury, najlepiej kopiować i wklejać gotowe numery oraz hasła, Cipsoft nie zaleca tego typu sposobu, ale da mnie jest on od 1,5 roku skuteczny. możecie zawsze rozdzielić hasło na nazwy z jakichś plików, katalogów, tak żebyście tylko wy wiedzili z których. Trzeci dodatkowy sposób, poprostu używajcie antivirów i firewalli, to na prawdę pomaga.

zapytałeś czy wkurzają nas hakerzy - nie, jeśli potrafisz skutecznie się przed nim obronić, wtedy to on jest wkurzony

reszty komentować mi się nie chce, co do wpisywania haseł z pierwszego lvla... bo na cholere mu 1 lvl...
Myślę że poprostu był to głupi zarcik z Twojej strony i za takiego go uznam
bywajcie, i nie ufajcie nikomu nawet "ziomki" z rl, potrafią NIEmile zaskoczyć.

Ostatnio edytowany przez gryniex - 19-01-2006 o 19:37. Powód: błąd w texcie i update mały :)
gryniex jest offline   Odpowiedz z Cytatem