Zobacz pojedynczy post
stary 22-01-2006, 23:51   #40
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarkoRoz
Eeeee...

Albo ja sie myle albo wy

Mi chodzi oto że nad wieżą orków jest dziura zasłonieta drzewem i o ile pamietam jest tam 7 GROBÓW...
Jezeli sie myle to sry
Ktos wie o co temu kolesiowy chodzi?? 0.o

@Ilus Thor
Chcialem cos skomentowac, ale widze, ze inni uzytkownicy mnie wyreczyli, nie bede kopal lezacego.

Co do tych grobow, to juz dosyc dlugo je badalem i narazie do niczego nie doszedlem. Ale to nie oznacza ze mozemy zignorowac to miesce (tak samo jak i wele innych podejzanych). Czytalem ostatnio wywiad z Knightmare (gosc projektowal wiekszosc map Tibi i questow oraz caly Rookgaard). Gosc powiedzial, ze gracze nie powinny zostawiac niektorych miejsc ktore wygladaja jak niedokonczone questy, oni specjalnie robia takie miejsca, zostaiwaja nieruszone przez kilka updatow, a potem ktoregos dnia dopisuja reszte scenariusza. Powiedzial, ze to po to aby ludzie nie rozwiazywali niektorych questow za szybko (tak jak bylo z postmanem, po ktoryms z updatow pojawila sie nowa lokacja i nowy NPC i wiadomo bylo ze tam musio byc quest). Dlatego trzeba miec na uwadze, ze to co jest teraz zwykla ozdoba jutro po restarcie servera moze byc poczatkiem nowego questa. Nigdy nie mow nigdy ten gosc ma strasznie pokrecona wyobraznie wiec wszystko jest mozliwe (stworzyl np Tibia Sheep Level -jak ktos widzial to wie jakie to bylo pokrecone )


Polecam ten wywiad wszystkim ktorzy interesuja sie odkrywaniem tajemnic Tibi. Znajdziecie go na tibanews.net w artykulach. tu jest dokladny link ---> http://www.tibianews.net/article.asp?id=363
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 23-01-2006 o 00:15.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem