Zobacz pojedynczy post
stary 25-01-2006, 11:01   #192
Rycerz Damissimo
Użytkownik Forum
 
Rycerz Damissimo's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Wygodne siedzonko przed kompem

Posty: 58
Profesja: Paladin
Gildia: Uprising
Świat: Danera
Rycerz Damissimo ma numer GG 9090447
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patryk92
Witam, moj problem wystapil dzisiaj. Dostalem od jakiegos goscia wiadomosci ze wygralem PACCa na 90dni. Byl tam podany link na strone. PWisalem go i wszedlem,, okazalo sie ze strona na ktora wszedlem byla strona oficjalna Tibia. Adres byl taki:

www.tibialuckywinners.friko.pl

Na poczatku sie zastanawialem czy to nie zart, ale w koncu postanowilem sie pochwalic koledze. Wyslalem mu wiadomiosc i nagle wywalilo mnie z Tibi. Probujac sie zalogowac wyswietla mi sie komunikat:

Account disabled for five minutes. Please wait.

Nie wiem czy to znaczy ze mnie zhakowali czy nie. Prosze o pomoc. Aha, i niech mi ktos powie czy byla jakas loteria PACCowa ogloszona oficjalnie. Dzieki zgory za pomoc.
Jak Ci się pojawia komunikat "Account disabled for five minutes. Please wait." to znaczy że Cie ktoś ZCHAKOWAŁ! Jezeli chcesz odzyskać konto musisz wejść na http://www.tibia.com tam wejdz w "My account" i wybierz "Account lost?". Tam musisz wpisać nick postaci która była na twoim koncie i nacisnąć "Submit". Potem Ci się pojawia takie coś i trzeba zaznaczyć "My account has been hacked". Potem trzeba wpisać swój acc number i swój mail i Ci przyślą nowe passy i będziesz mógł grać swoją postacią o ile jej nie usunęli . To był krótki poradnik dla schakowanych.

PS. Mój kumpel był tak samo schakowany.
__________________
Rycerz Damissimo jest offline   Odpowiedz z Cytatem